Уперше в Одесі: матч міського чемпіонату відсудила жіноча бригада

В Одесі відбулася знакова подія для місцевого футболу — вперше в історії Чемпіонату міста матч обслуговувала повністю жіноча бригада арбітрів.

Гру впевнено провела команда у складі:

  • головна арбітриня — Ірина Голіяк,
  • асистентки — Анна Древаль та Анна Терлецька.

Їхня робота стала прикладом професіоналізму, злагодженості та сучасного підходу до суддівства. Такий крок — важливий сигнал для розвитку жіночого арбітражу в регіоні та для всієї футбольної спільноти України.

Одеська обласна футбольна асоціація вітає арбітринь з історичним дебютом та бажає нових досягнень на футбольних аренах!

image