Арбітри з Одещини завершили навчання в Національній школі арбітрів УАФ

Опанюк Олександр, Андроненко Денис та Древаль Анна у період з 1 березня по 15 грудня 2025 року проходили навчання в Академії футбольних арбітрів Української асоціації футболу.

Програма включала повний теоретичний і практичний курс підготовки, спрямований на підвищення професійного рівня арбітрів, вдосконалення знань правил гри та практичних навичок суддівства. За підсумками навчання всі троє успішно виконали вимоги програми та завершили курс.

Вітаємо арбітрів з Одещини з важливим етапом у професійному розвитку та бажаємо подальшого зростання, впевненості у власних рішеннях і нових досягнень на арбітражному шляху.

image