Календар. Група “ПІВДЕНЬ”

К А Л Е Н Д А Р

ігор ПЕРШОЇ ЛІГИ Одеської області з футболу
серед аматорських команд. Група “ПІВДЕНЬ”
Сезон 20
21 р. Перше коло

Склад учасників
1. «Морська Академія»    (м. Одеса)
2. ФК «Березино»            (смт. Березине, Болградський р-н)
3. «ім. В.З.Тура-2»          (Татарбунарська ОТГ)
4. «Буджак»                    (м. Арциз)
5. «Зоря»                        (с. Зоря, Б.-Дністровський р-н)
6. «Яськи»                      (с. Яськи, Одеський р-н)
7. «Дністровець-Затока» (м. Б.-Дністровський)
8. «Олімп»                      (с. Вигода, Одеський р-н)

Матч Дата Рахунок

1-й тур

 
1 «Буджак» – «Яськи» 15.05 0 – 1
2 ФК «Березино» – «Дністровець-Затока» 16.05 2 – 3
3 «ім. В.З.Тура-2» – «Олімп» 16.05 1 – 3
4 «Морська Академія» – «Зоря» 16.05 2 – 2

2-й тур

 
5 «Яськи» – «Морська Академія» 22.05 2 – 0
6 «Дністровець-Затока» – «Буджак» 26.06 2 – 0
7 «Олімп» – ФК «Березино» 23.05 0 – 1
8 «Зоря» –  «ім. В.З.Тура-2» 23.05 6 – 1

3-й тур

 
9 «Яськи» – «Зоря» 29.05 2 – 3
10 «Буджак» – «Олімп» 29.05 4 – 2
11 «Морська Академія» – «Дністровець-Затока» 30.05 2 – 1
12 ФК «Березино» – «ім. В.З.Тура-2» 30.05 10 – 0

4-й тур

 
13 «Зоря» – ФК «Березино» 05.06 1 – 3
14 «Олімп» – «Морська Академія» 05.06 1 – 1
15 «ім. В.З.Тура-2» – «Буджак» 06.06 4 – 2
16 «Дністровець-Затока» – «Яськи» 06.06 1 – 1

5-й тур

 
17 «Буджак» – ФК «Березино» 12.06 3 – 3
18 «Морська Академія» – «ім. В.З.Тура-2» 03.07 3 – 2
19 «Яськи» – «Олімп» 30.06 2 – 2
20 «Дністровець-Затока» – «Зоря» 20.06 1 – 2

6-й тур

 
21 ФК «Березино» – «Морська Академія» 19.06 2 – 1
22 «Зоря» – «Буджак» 03.07 1 – 0
23 «Олімп» – «Дністровець-Затока» 23.06 0 – 6
24 «ім. В.З.Тура-2» – «Яськи» 20.06 2 – 6

7-й тур

 
25 «Морська Академія» – «Буджак» 10.07 2 – 5
26 «Олімп» – «Зоря» 26.06 0 – 2
27 «Дністровець-Затока» – «ім. В.З.Тура-2» 30.06 9 – 0
28 «Яськи» – ФК «Березино» 27.06 1 – 4

8-й тур

 
29 «Яськи» – «Буджак» 24.07 1 – 1
30 «Дністровець-Затока» – «Березине» 24.07 1 – 0
31 «Олімп» – «ім. В.З.Тура-2» 24.07 4 – 2
32 «Зоря» – «Морська Академія» 24.07 5 – 2

9-й тур

 
33 «Морська Академія» – «Яськи» 01.08 1 – 3
34 «Буджак» – «Дністровець-Затока» 31.07 1 – 2
35 «Березине» – «Олімп» 31.07 6 – 1
36 «ім. В.З.Тура-2» – «Зоря» 31.07 5 – 1

10-й тур

 
37 «Зоря» – «Яськи» 07.08 0 – 0
38 «Олімп» – «Буджак» 07.08  2 – 2 
39 «Дністровець-Затока» – «Морська Академія» 08.08 8 – 0
40 «ім. В.З.Тура-2» – «Березине» 08.08 2 – 3

11-й тур

 
41 «Березине» – «Зоря» 14.08 0 – 0
42 «Морська Академія» – «Олімп» 15.08 8 – 1
43 «Буджак» – «ім. В.З.Тура-2» 21.08 4 – 0
44 «Яськи» – «Дністровець-Затока» 15.08 5 – 1

12-й тур

 
45 «Березине» – «Буджак» 28.08 1 – 1
46 «ім. В.З.Тура-2» – «Морська Академія» 12.09
47 «Олімп» – «Яськи» 22.08 1 – 2
48 «Зоря» – «Дністровець-Затока» 22.08 0 – 3

13-й тур

 
49 «Морська Академія» – «Березине» 04.09 0 – 1
50 «Буджак» – «Зоря» 04.09 4 – 3
51 «Дністровець-Затока» – «Олімп» 12.09
52 «Яськи» – «ім. В.З.Тура-2» 05.09 4 – 1

14-й тур

 
53 «Буджак» – «Морська Академія» 18.09 4 – 2
54 «Зоря» – «Олімп» 18.09 3 – 0
55 «ім. В.З.Тура-2» – «Дністровець-Затока» 19.09 3 – 0
56 «Березине» – «Яськи» 18.09 4 – 1

 

Чвертьфінали

Перша ліга
Пара 1: ФК “Березино” – “Автогород” – 3:0 (Матч-відповідь 3:4)
Пара 2: “Дністровець-Затока” – “Вікторія” – 4:2 (Матч-відповідь 2:2)
Пара 3: ФК “Березівка” – “Яськи” – 3:0 (Матч-відповідь 3:0)
Пара 4: “Міжлимання” – “Зоря” – 3:0 (Матч-відповідь 3:0)

Півфінали
ФК “Березино” – ФК “Березівка” – 5:1
“Міжлимання” – “Дністровець-Затока” (23.10)

Друга ліга
Пара 1: “Імперія Холоду” – “Олімп” (25.09 та 2.10) – 5:0
Пара 2: “Гленкорн” – “Морська Академія” (25.09 та 2.10) – 5:2

Півфінали, перші матчі
“Імперія Холоду” – “ім.В.З.Тура-2” – 3:0
“Буджак” – “Гленкорн” – 6:0

Півфінали, матчі-відповіді
“ім.В.З.Тура-2” – “Імперія Холоду” – -:-
“Буджак” – “Гленкорн” – -:-

 

Початок ігор в липні та серпні – 17:00
Початок ігор в вересні – 16:00
Початок ігор в жовтні – 15:00
Початок ігор може бути змінено, за згодою сторін та з Комітетом з проведення змагань