Календар

К А Л Е Н Д А Р
ігор ВИЩОЇ ЛІГИ Одеської області з футболу
серед аматорс
ьких команд
Сезон 2021
р.

Перше коло

Склад учасників                                                                       

  1. ФСК «Хаджибей»                     (с. Усатове)
  2. «ім. В.З.Тура»                          (Татарбунарська ОТГ)
  3. «Кулевча»                               (с. Кулевча)
  4. «Чорноморськ»                        (м. Чорноморськ)
  5. «Дністровець»                          (смт. Затока)
  6. СК «Ізмаїл»                              (м. Ізмаїл)
  7. ФК «Дунай-Моряк»                   (м. Ізмаїл)
    Матч Рахунок

    1-й тур – 15.05.2021

    1 «ім. В.З.Тура» – ФК «Дунай-Моряк» 4 – 0
    2 «Затока» – «Чорноморськ» 1 – 2
    3 СК «Ізмаїл» – вихідна
    4 ФСК «Хаджибей» – «Кулевча» 3 – 4

    2-й тур – 22.05.2021

    5 ФСК «Хаджибей» – вихідна
    6 «Чорноморськ» – СК «Ізмаїл» 3 – 3
    7 ФК «Дунай-Моряк» – «Затока» 26.06 1 – 2
    8 «Кулевча» «ім. В.З.Тура» 1 – 2

    3-й тур – 29.05.2021

    9 «Затока» – «ім. В.З.Тура» 0 – 3
    10 СК «Ізмаїл» – ФК «Дунай-Моряк» 3 – 2
    11 ФСК «Хаджибей» – «Чорноморськ» 3 – 2
    12 «Кулевча» – вихідна

    4-й тур – 05.06.2021

    13 «Чорноморськ» – вихідна
    14 ФК «Дунай-Моряк» – ФСК “Хаджибей” 1 – 4
    15 «ім. В.З.Тура» – СК «Ізмаїл» 5 – 0
    16 «Кулевча» – «Затока» 3.07 0 – 2

    5-й тур – 12.06.2021

    17 СК «Ізмаїл» – «Затока» 0 – 1
    18 ФСК «Хаджибей» – «ім. В.З.Тура» 2 – 0
    19 ФК «Дунай-Моряк» – вихідна
    20 «Чорноморськ» – «Кулевча» 0 – 1

    6-й тур – 19.06.2021

    21 ФК «Дунай-Моряк» – «Чорноморськ» 2 – 2
    22 «ім. В.З.Тура» – вихідна
    23 «Затока» – ФСК «Хаджибей» 0 – 2
    24 «Кулевча» – СК «Ізмаїл» 0 – 0

    7-й тур – 26.06.2021

    25 ФСК «Хаджибей» – СК «Ізмаїл» 1 – 1
    26 «Затока» – вихідна
    27 «Чорноморськ» – «ім. В.З.Тура» 0 – 1 
    28 ФК «Дунай-Моряк» – «Кулевча» 1 – 2

    8-й тур  07.08.2021

    29 ФК «Дунай-Моряк» – «ім. В.З.Тура»
    30 «Чорноморськ» – «Затока»
    31 «Кулевча» – ФСК «Хаджибей»
    СК «Ізмаїл» – вихідна

    9-й тур  14.08.2021

    32 «ім. В.З.Тура» – «Кулевча»
    33 СК «Ізмаїл» – «Чорноморськ»
    34 «Затока» – ФК «Дунай-Моряк»
    ФСК «Хаджибей» – вихідна

    10-й тур  21.08.2021

    35 «ім. В.З.Тура» – «Затока»
    36 ФК «Дунай-Моряк» – СК «Ізмаїл»
    37 «Чорноморськ» – ФСК «Хаджибей»
    «Кулевча» – вихідна

    11-й тур  04.09.2021

    38 «Затока» – «Кулевча»
    39 ФСК «Хаджибей» – ФК «Дунай-Моряк»
    40 СК «Ізмаїл» – «ім. В.З.Тура»
    «Чорноморськ» – вихідна

    12-й тур  11.09.2021

    41 «Затока» – СК «Ізмаїл»
    42 «ім. В.З.Тура» – ФСК «Хаджибей»
    43 «Кулевча» – «Чорноморськ»
    ФК «Дунай-Моряк» – вихідна

    13-й тур  18.09.2021

    44 «Чорноморськ» – ФК «Дунай-Моряк»
    45 СК «Ізмаїл» – «Кулевча»
    46 ФСК «Хаджибей» – «Затока»
    «ім. В.З.Тура» – вихідна

    14-й тур  02.10.2021

    47 СК «Ізмаїл» – ФСК «Хаджибей»
    48 ФК «Кулевча» – «Дунай-Моряк»
    49 «ім. В.З.Тура» – «Чорноморськ»
    «Затока» –  вихідна

    Резервний день  25.09.2021
    Початок ігор в серпні  17:00
    Початок ігор в вересні  16:00
    Початок ігор в жовтні  15:00
    Початок ігор може бути змінено, за згодою сторін та з Комітетом з проведення змагань