Календар та Регламент

К А Л Е Н Д А Р
ігор «Відкритої Зимової першості Одеської області з футболу»
серед аматорс
ьких команд
Сезон 2021-2022
р.р. 1-й етап                                                    

        Склад учасників
1. «Ім. В.З.Тура» (Татарбунарська ОТГ)
2. «Чорноморець U-17»  (м. Одеса)
3. «Парус» (м. Одеса)
4. ФК «Малиновськ»   (м. Одеса)
5. ФСК «Хаджибей»    (с. Усатове)
6. SoHo.NET  (м. Одеса)
7. ФК «Реал-Фарма»  (м. Одеса)
8. «Морська Академія»  (м. Одеса)
9. «Міжлимання» (Усатівська ОТГ)
10. ДЮФК «Атлетик U19»  (м. Одеса)
11. «Люксеон» (м. Одеса)

Матч Дата Час Рахунок
   Тур 1      
1 ФК «Малиновськ» – «Чорноморець U17» 08.12 19:30 3 – 2
2 «ім.В.З. Тура» – ДЮФК «Атлетик U19» 04.12 15:00 2 – 0
3 «Морська Академія» – «Реал-Фарма» 05.12 10:00 1 – 2
4 SOHONET – «Люксеон» 05.12 11:30 2 – 2
5 «Парус» – «Міжлимання» 05.12 13:00 1 – 2
ФСК «Хаджибей» – вихідна
 Тур 2
6 «Чорноморець U17» – «Морська Академія» 11.12 13:30 2 – 2
7 ДЮФК «Атлетик U19» – «Парус» 11.12 15:00 0 – 2
8 «Люксеон» – ФСК «Хаджибей» 12.12 11:30 1 – 0
9 «Реал-Фарма» –  SOHONET 12.12 10:00 0 – 2
10 «Міжлимання» –  ФК «Малиновськ» 12.12 13:00 1 – 0
«ім.В.З. Тура» – вихідна
 Тур 3
11 «Парус» – «Чорноморець U17» 18.12 13:30 2 – 3
12 «Реал-Фарма» –  ФК «Малиновськ» 19.12 10:00 1 – 2
13 «Морська Академія» – «Люксеон» 19.12 11:30 0 – 6
14 «Міжлимання» – «ім.В.З. Тура» 19.12 13:00 1 – 1
15 ФСК «Хаджибей» –  SOHONET 19.12 14:30 2 – 0
ДЮФК «Атлетик U19» – вихідна
 Тур 4
16 ДЮФК«Атлетик U19» – «ЧорноморецьU17» 25.12 13:30 1 – 0
17 «Люксеон» – «Парус» 26.12 10:00 0 – 0
18 ФК «Малиновськ» – ФСК «Хаджибей» 26.12 11:30 3 – 0
19 «ім.В.З. Тура» – «Реал-Фарма» 26.12 13:00 2 – 2
20 SOHONET – «Морська Академія» 26.12 14:30 0 – 0
«Міжлимання» – вихідна
 Тур 5
21 «Люксеон» –  ДЮФК «Атлетик U19» 08.01 15:00 3 – 0
22 ФК «Малиновськ» – «Морська Академія» 11.01 19:30 3 – 1
23 SOHONET – «Парус» 09.01 11:30 0 – 1
24 ФСК «Хаджибей» – «ім.В.З. Тура» 09.01 13:00 1 – 3
25 «Реал-Фарма» – «Міжлимання» 09.01 14:30 1 – 1
«Чорноморець U17» – вихідна
 Тур 6
26 «Чорноморець U17» – SOHONET 15.01 13:30 1 – 2
27 ДЮФК «Атлетик U19» – ФК «Малиновськ» 15.01 15:00 0 – 1
28 ФСК «Хаджибей» – «Реал-Фарма» 16.01 10:00 0 – 2
29 «Морська Академія» – «Міжлимання» 16.01 11:30 1 – 3
30 «Парус» – «ім.В.З. Тура» 16.01 13:00 0 – 1
«Люксеон» –  вихідна
 Тур 7
31 «Міжлимання»  – «Чорноморець U17» 22.01 13:30 1 – 0
32 ДЮФК «Атлетик U19» – «Реал-Фарма» 02.02 13:00 0 – 3
33 ФК «Малиновськ» – SOHONET 23.01 10:00 6 – 0
34 «Парус» –  ФСК «Хаджибей» 23.01 11:30 1 – 1
35 «ім.В.З. Тура» – «Люксеон» 23.01 13:00 2 – 5
«Морська Академія» – вихідна
 Тур 8
36 «Люксеон» – «Чорноморець U17» 29.01 13:30 3 – 1
37 SOHONET –  ДЮФК «Атлетик U19» 29.01 15:00 2 – 1
38 ФСК «Хаджибей» – «Міжлимання» 30.01 10:00 1 – 0
39 ФК «Малиновськ» – «Парус» 30.01 11:30 2 – 1
40 «Морська Академія» – «ім. В.З.Тура» 30.01 13:00 2 – 6
«Реал-Фарма» – вихідна
 Тур 9
41 «Чорноморець U17» – «Реал-Фарма» 05.02 13:30
42 ДЮФК «Атлетик U19» – ФСК «Хаджибей» 05.02 15:00
43 «Парус» – «Морська Академія» 06.02 10:00
44 «Міжлимання» – «Люксеон» 06.02 11:30
45 «ім. В.З.Тура» –  SOHONET 06.02 13:00
ФК «Малиновськ» – вихідна
 Тур 10
46 «Чорноморець U17» – «ім. В.З.Тура» 12.02 13:30
47 ДЮФК «Атлетик U19» – «Міжлимання» 12.02 15:00
48 «Реал-Фарма» – «Парус» 13.02 10:00
49 «Люксеон» – ФК «Малиновськ» 13.02 11:30
50 «Морська Академія» – ФСК «Хаджибей» 13.02 13:00
SOHONET – вихідна
 Тур 11
51 ФСК «Хаджибей» – «Чорноморець U17» 19.02 13:30
52 ДЮФК «Атлетик U19» – «Морська Академія» 19.02 15:00
53 «Реал-Фарма» – «Люксеон» 20.02 10:00
54 «Міжлимання» –  SOHONET 20.02 11:30
55 «ім. В.З.Тура» –  ФК «Малиновськ» 20.02 13:00
«Парус» – вихідна

РЕГЛАМЕНТ ЗИМОВА ПЕРШІСТЬ ООФА 21-22