КАЛЕНДАР МАТЧІВ |
Матч |
Рахунок |
Запис гри |
Тур №1 (02.03.2024) |
ФК “Титан” – ДЮФК “Чорноморець U17” |
5:3 |
Посилання |
Голи: Ратушняк (13′), Мішуренко (18′, 58′), Швидерський (19′), Політило (22′) – Фатьянов (44′, 45′, 59′). |
ФК “Чорноморець U19” Одеса – ФСК “Хаджибей” |
1:1 |
Посилання |
Голи: Вєнік (70′) – Якимович(51′). |
СК “Енергетик” – ФК “Південна Пальміра” |
0:1 |
Посилання |
Голи: Біневський (23′). |
ФК “Атлетик”- ДЮФК “Атлетик U16” |
18:0 |
Посилання |
Голи: Приблуда (10′), Барсуков (13′, 31′, 32′), Федоров (18′), Попов (21′, 24′), Руденко (40′), Булганін ( 48′, 55′, 63′, 65′, 66′), Онуфрак (54′), Згура (55′, 69′), Моторний (60′), |
Тур №2 (20.01.2024) |
ДЮФК “Атлетик U16” – ФК “Південна Пальміра” |
0:6 |
Посилання |
Голи: Калінін (3′), Чебанюк (17′), Сулімовський (20′), Бральчук (42′), Чумак Є. (56′), Білокаменський (65′). |
ДЮФК “Чорноморець U17” – СК “Енергетик” |
0:3 |
Посилання |
Голи: Стукачов (24′), Йапарама (50′), Романюк (63′). |
ФК “Атлетик” – ФК “Чорноморець U19” |
5:0 |
Посилання |
Голи: Гавриленко (23′), Згура (43′), Булганін (47′), Руденко (54′), Бондаренко (67′). |
ФСК “Хаджибей” – ФК “Титан” |
3:1 |
Посилання |
Голи: Ладика (54′, 67′), Булавко (61′) – Урсолов (10′). |
Тур №3 (27.01.2024) |
СК “Енергетик” – ФСК “Хаджибей” |
0:1 |
Посилання |
Голи: Якимович (48′). |
ФК “Південна Пальміра” – ДЮФК “Чорноморець U17” |
5:0 |
Посилання |
Голи: Гречко (13′), Бральчук (35′), Сулімовський (47′), Чумак А.(57′), Фурзенко (70′). |
ФК “Титан” – ФК “Атлетик” |
3:1 |
Посилання |
Голи: Урсолов (34′, 61′) – Булганін (67′). |
ФК “Чорноморець U19” – ДЮФК “Атлетик U16” |
6:0 |
Посилання |
Голи: Щекотилін (6′,10′, 58′), Бакаляров (65′, 68′), Дебелко (70′). |
Тур №4 (03.02.2024) |
ДЮФК “Атлетик U16” – ДЮФК “Чорноморець U17” |
0:2 |
Посилання |
Голи: Фатьянов (20′), Мирненко (40′). |
ФК “Чорноморець U19” – ФК “Титан” |
0:0 |
Посилання |
Голи: -. |
ФСК “Хаджибей” – ФК “Південна Пальміра” |
2:2 |
Посилання |
Голи: Пилка (48′), Барбус (66′) – Скрипник ( АГ, 22′), Ляшенко (62′). |
ФК “Атлетик” – СК “Енергетик” |
3:1 |
Посилання |
Голи: Федоров (17′), Антонов (76′), Рябченко (44′, АГ) – Дудка (56′). |
Тур №5 (10.02.2024) |
ФК “Південна Пальміра” – ФК “Атлетик” |
0:1 |
Посилання |
Голи: Гавриленко (70′). |
ДЮФК “Чорноморець U17” – ФСК “Хаджибей” |
0:2 |
Посилання |
Голи: Булавко (45′, 67′). |
ФК “Титан” – ДЮФК “Атлетик U16” |
10:1 |
Посилання |
Голи: Мішуренко (12′, 16′, 38′), Опря (10′), Урсолов (22′, 53′), Лаптєв (40′), Іванченко (54′, 67′), Завозненко (70′) – Семенюк (49′). |
СК “Енергетик” – ФК “Чорноморець U19” |
0:0 |
Посилання |
Голи: -. |
Тур №6 (17.02.2024) |
ДЮФК “Атлетик U16” – ФСК “Хаджибей” |
0:3 (тех. перемога) |
Посилання |
Голи: |
ФК “Атлетик” – ДЮФК “Чорноморець U17” |
9:1 |
Посилання |
Голи: Приблуда (9′), Барсуков (12′), Антонов (34′, 37′), Згура (63′), Хван (40′), Булганін (52′, 68′), Бондаренко (56′) – Терлецький (65′). |
ФК “Титан” – СК “Енергетик” |
4:0 |
Посилання |
Голи: Урсолов (7′, 35′), Дубіна (43′), Швидерський (47′). |
ФК “Чорноморець U19” – ФК “Південна Пальміра” |
0:1 |
Посилання |
Голи: Чебанюк (30′). |
Тур №7 (09.03.2024) |
ФК “Південна Пальміра” – ФК “Титан” |
3:4 |
Посилання |
Голи: Гречко (11′), Донгаузер (34′), Чебанюк (61′) – Слободяк (9′), Мішуренко (35′), Урсолов (70⁺¹’), Швидерський (70⁺⁵’). |
СК “Енергетик” – ДЮФК “Атлетик U16” |
7:0 |
Посилання |
Голи: Тарабіцин (6′), Александров (18′, 64′), Бахчіванжі (20′), Сєводняєв (26′), Перекітний (28′), Гайваненко (31′). |
ФСК “Хаджибей” – ФК “Атлетик” |
1:2 |
Посилання |
Голи: Ладика (40′) – Федоров (14′), Барсуков (54′). |
ДЮФК “Чорноморець U17” – ФК “Чорноморець U19” |
2:2 |
Посилання |
Голи: Фатьянов (58′), Мирненко (67′) – Каптенко (33′), Єдокименко (57′). |