Таблиця

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
ПЕРШОЇ ліги Одеської області. Сезон 2021 р.

 

Група «ПІВНІЧ»

І П Н П Мз Мп Разн О
1 ФК “Березівка” 7 5 1 1 26 15 +11 16
2 “Вікторія” 6 4 1 1 11 6 +5 13
3 “Імперія Холоду” 7 3 2 2 9 9 0 11
4 “Міжлимання” 7 2 3 2 11 7 +4 9
5 “Автогород” 7 2 2 3 16 15 +1 8
6 “Гленкорн” 7 2 0 5 20 21 -1 6
7 “Темп” 7 1 1 5 7 27 -20 4

Група «ПІВДЕНЬ»

І П Н П Мз Мп Різн О
1 “Зоря” 8 6 1 1 22 11 +11 19
2 “Дністровець-Затока” 8 5 1 2 24 7 +17 16
3 ФК “Березино” 8 5 1 2 25 10 +15 16
4 “Яськи” 8 3 3 2 16 13 +3 12
5 “Буджак” 8 2 2 4 15 16 -1 8
6 “Морська Академія” 8 2 2 4 13 20 -7 8
7 “Олімп” 8 2 2 4 12 19 -7 8
8 “ім. В.З.Тура-2” 8 1 0 7 12 43 -31 3

 

БОМБАРДИРЫ:
 

Гравець Команда Голи з пен.
Гречко Олександр ФК “Березівка” 9
Стоянов Сергій “Зоря” 8 (3)
Задорожнюк Артур ФК “Березівка” 6
Свиридов Євген ФК “Березівка” 6 (1)
Завозненко Олександр ФК “Березино” 5
Кишко Андрій “Гленкорн” 5
Горбовськйи Андрій “Автогород” 5 (1)
Паламарчук Сергій ФК “Березино” 5 (1)
Іванов Костянтин “Буджак” 4
Буковський Данило “Гленкорн” 4
Димитренко Віктор “Дністровець-Затока” 4
Желєв Олександр ФК “Березино” 4
Колосовський Павло “Дністровець-Затока” 4
Морозов Олександр “Імперія Холоду” 4
Попов Максим “Яськи” 4
Білан Олег “Дністровець-Затока” 3
Влаєв Сергій “Зоря” 3
Герасимов Денис ФК “Березино” 3
Гузенко Віталій “Дністровець-Затока” 3
Дімоглов Владислав “ім. В.З.Тура-2” 3
Делієргієв Олександр “Темп” 3
Звягін ОЛег “Яськи” 3
Місержи Сергій “ім. В.З.Тура-2” 3
Побережник Дмитро “Гленкорн” 3
Поздняков Євген “Міжлимання” 3
Чумак Андрій ФК “Березино” 3
Опря Роман “Буджак” 3 (1)
Сорочан Дмитро “ім. В.З.Тура-2” 3 (1)
Белятинський Артем “Морська Академія” 3 (2)
Богомаров Борис “Яськи” 3 (2)
Жосан Андрій “Автогород” 3 (2)
Ділан Вуанту “Морська Академія” 3 (3)
Владов Юрій “Зоря” 2
Грабовський Микола “Міжлимання” 2
Грозов Олександр “Буджак” 2
Гуменюк Олег ФК “Березино” 2
Гурін Олександр “Олімп” 2
Дерев’янко Дмитро “Дністровець-Затока” 2
Добровський Владислав ФК “Березино” 2
Зайцев Дмитро “Імперія Холоду” 2
Златов Юрій “Зоря” 2
Ключников Віктор “Вікторія” 2
Кошовий Роман ФК “Березівка” 2
Мавров Максим “Морська Академія” 2
Нечаєнко Андрій “Олімп” 2
Романенко Андрій “Автогород” 2
Самарін Дмитро “Буджак” 2
Ткаченко Владислав “Олімп” 2
Цобенко Павло “Гленкорн” 2
Дубина Олександр “Міжлимання” 2 (1)
Терзман Георгій “Олімп” 2 (1)
Іванюк Дмитро “Олімп” 1
Ахраров Олександр “Автогород” 1
Балаченко Станіслав “Дністровець-Затока” 1
Баховський Максим “Автогород” 1
Бельмач Євген “Вікторія” 1
Бичок Петро “Вікторія” 1
Болтнєв Віталій “Дністровець-Затока” 1
Бондрачук Андрій “Автогород” 1
Ботнар Вадим “Гленкорн” 1
Бурмістренко Іван “Дністровець-Затока” 1
Василіогло Вячеслав “Морська Академія” 1
Войников Олег ФК “Березино” 1
Волков Владислав ФК “Березино” 1
Гаврилуца Михайло “Буджак” 1
Гайдаржи Павло “ім. В.З.Тура-2” 1
Гончарук Ігор “Імперія Холоду” 1
Гофман Ігор “Вікторія” 1
Грабован Олексій “Міжлимання” 1
Дімітров Іван “Буджак” 1
Денисенко Владислав “Морська Академія” 1
Дехтяренко Олександр “Гленкорн” 1
Жалоба Владислав “Автогород” 1
Зірюкин Олександр ФК “Березино” 1
Згура Микита “Олімп” 1
Златов Максим “Зоря” 1
Златов Сергій “Зоря” 1
Кєлєберда Сергій “Олімп” 1
Клименко Євген “Яськи” 1
Круковський Ілля “Дністровець-Затока” 1
Кузьмаков Олександр ФК “Березівка” 1
Кулік Володимир “Морська Академія” 1
Лавренчук Іван “Олімп” 1
Лавриненко Олександр “Дністровець-Затока” 1
Ладика Нікіта “Міжлимання” 1
Лоскунов Юрый “Гленкорн” 1
Мацюк Руслан “Дністровець-Затока” 1
Машнік Данило “Морська Академія” 1
Молодий Назарій “Морська Академія” 1
Музика Владислав “Темп” 1
Нєжалєєв Вадим “Гленкорн” 1
Підлетейчук Олег “ім. В.З.Тура-2” 1
Пінакі Артем “Міжлимання” 1
Павлов Даніїл “Буджак” 1
Петров Олексій “Зоря” 1
Процюк Володимир “Вікторія” 1
Романюк Владислав “Яськи” 1
Сташевський Владислав “Темп” 1
Судак Анатолій “Вікторія” 1
Тарасенко Артем “Яськи” 1
Тріфан Денис “Яськи” 1
Третяк Максим “Вікторія” 1
Тропанець Олександр “Зоря” 1
Трощ Артур ФК “Березівка” 1
Учитель Андрій “Автогород” 1
Христов Юрий “Дністровець-Затока” 1
Чалий Михайло “Автогород” 1
Чергуца Максим “Дністровець-Затока” 1
Шевченко Даніїл “Імперія Холоду” 1
Шилімін Сергій “Гленкорн” 1
Юрковський Сергій “Імперія Холоду” 1
Гергієв Андрій “Зоря” 1 (1)
Зелений Віталій “ім. В.З.Тура-2” 1 (1)