Календар. Група “ПІВНІЧ”

К А Л Е Н Д А Р

ігор ПЕРШОЇ ЛІГИ Одеської області з футболу
серед аматорських команд. Група “ПІВНІЧ”
Сезон 20
21 рПерше коло

Склад учасників

1. «Автогород»             (с. Конопляне, Березівський р-н)
2. «Імперія Холоду»     (м. Подільськ)
3. ФК «Березівка»        (м. Березівка)
4. «Гленкорн»              (м. Подільськ)
5. «Міжлимання»          (Усатівська ОТГ, Одеський р-н)
6. «Темп»                     (с. Степанівка, Роздільнянський р-н)
7. «Вікторія»                (с. Яковлівка, Роздільнянський р-н)

Матч Дата Рахунок

1-й тур

 
1 ФК «Березівка» – «Імперія Холоду» 15.05 5 – 2
2 «Автогород» – «Міжлимання» 15.05 0 – 2
3  «Гленкорн» – «Темп» 16.05 2 – 3
4 «Вікторія» – вихідна

2-й тур

 
5  «Імперія Холоду» – вихідна
6 «Вікторія» – «Гленкорн» 22.05 4 – 2
7  «Темп» – «Автогород» 23.05 0 – 6
8 «Міжлимання» – ФК «Березівка» 23.05 1 – 2

3-й тур

 
9 ФК «Березівка» – вихідна
10 «Темп» – «Міжлимання» 29.05 2 – 2
11 «Автогород» – «Вікторія» 30.05 1 – 2
12  «Гленкорн» – «Імперія Холоду» 30.05 3 – 0

4-й тур

 
13 «Вікторія» – «Темп» 05.06 2 – 0
14  «Імперія Холоду» – «Автогород» 05.06 1 – 1
15 «Міжлимання» – вихідна
16 ФК «Березівка» – «Гленкорн» 06.06 5 – 3

5-й тур

 
17  «Гленкорн» – вихідна
18 «Автогород» – ФК «Березівка» 12.06 4 – 7
19 «Вікторія» – «Міжлимання» 12.06 2 – 1
20 «Темп» – «Імперія Холоду» 13.06 0 – 3

6-й тур

 
21 «Автогород» – вихідна
22 ФК «Березівка» – «Темп» 03.07 6 – 2
23 «Імперія Холоду» – «Вікторія» 19.06 1 – 0 
24 «Міжлимання» – «Гленкорн» 20.06 5 – 1

7-й тур

 
25 «Автогород» – «Гленкорн» 26.06 4 – 3
26 «Імперія Холоду» – «Міжлимання» 26.06 0 – 0
27 «Вікторія» – ФК «Березівка» 26.06 1 – 1
28 «Темп» – вихідна

8-й тур

 
29 «Імперія Холоду» – ФК «Березівка»     24.07 2 – 0
30 «Міжлимання» – «Автогород»     24.07 0 – 0
31 «Темп» – «Гленкорн»     24.07 0 – 6
«Вікторія» – вихідна

9-й тур

 
32 ФК «Березівка» – «Міжлимання 31.07 0 – 1
33 «Гленкорн» – «Вікторія» 31.07 2 – 4
34 «Автогород» – «Темп» 3 – 0
«Імперія Холоду» – вихідна

10-й тур

 
35 «Імперія Холоду» – «Гленкорн» 07.08 3 – 0
36 «Міжлимання» – «Темп» 07.08 1 – 0
37 «Вікторія» – «Автогород» 07.08 1 – 3
ФК «Березівка» –  вихідна

11-й тур

 
38 «Темп» – «Вікторія» 14.08 1 – 4
39 «Автогород» – «Імперія Холоду» 14.08 1 – 2
40 «Гленкорн» – ФК «Березівка» 14.08 5 – 3
«Міжлимання» –  вихідна

12-й тур

 
41 «Імперія Холоду» – «Темп» 21.08 0 – 1
42 ФК «Березівка» – «Автогород» 21.08 2 – 1
43 «Міжлимання» – «Вікторія» 21.08 2 – 0
«Гленкорн» –  вихідна

13-й тур

 
44 «Гленкорн» – «Міжлимання» 05.09 2 – 3
45 «Темп» – ФК «Березівка» 04.09 0 – 3
46 «Вікторія» – «Імперія Холоду» 04.09 2 – 1
«Автогород» –  вихідна

14-й тур

 
47 «Гленкорн» – «Автогород» 18.09 1 – 6
48 «Міжлимання» – «Імперія Холоду» 18.09 3 – 0
49 ФК «Березівка» – «Вікторія» 18.09 1 – 1
«Темп» –  вихідна

Чвертьфінали

Перша ліга
Пара 1: ФК “Березино” – “Автогород” – 3:0 (Матч-відповідь 3:4)
Пара 2: “Дністровець-Затока” – “Вікторія” – 4:2 (Матч-відповідь 2:2)
Пара 3: ФК “Березівка” – “Яськи” – 3:0 (Матч-відповідь 3:0)
Пара 4: “Міжлимання” – “Зоря” – 3:0 (Матч-відповідь 3:0)

Півфінали
ФК “Березино” – ФК “Березівка” – 5:1
“Міжлимання” – “Дністровець-Затока” (23.10)

Друга ліга
Пара 1: “Імперія Холоду” – “Олімп” (25.09 та 2.10) – 5:0
Пара 2: “Гленкорн” – “Морська Академія” (25.09 та 2.10) – 5:2

Півфінали, перші матчі
“Імперія Холоду” – “ім.В.З.Тура-2” – 3:0
“Буджак” – “Гленкорн” – 6:0

Півфінали, матчі-відповіді
“ім.В.З.Тура-2” – “Імперія Холоду” – -:-
“Буджак” – “Гленкорн” – -:-

Початок ігор в липні та серпні – 17:00
Початок ігор в вересні – 16:00
Початок ігор в жовтні – 15:00
Початок ігор може бути змінено, за згодою сторін та з Комітетом з проведення змагань