Дискваліфікація. 1 ліга

Футболісти, які отримали попередження та вилучення (оновлено 27.07)

Гравець Команда ЖК Дискваліфікований на гру з:
Грозов Олександр “Буджак” 2

«Дністровець-Затока» 31.07.2021 + рішення КДК

Іванов Валентин “Буджак”  

До рішення КДК

Богоміл Анатолій ФК “Березівка” 3

«Міжлимання» 31.07.2021 + рішення КДК

Опря Роман “Буджак” 1

«Дністровець-Затока» 31.07.2021 + рішення КДК

Волков Владислав ФК “Березино”  

«Олімп»
«ім.В.З.Тура-2»
«Зоря»

Багнич Олексанр “Яськи” 3

«Морська Академія» 01.08.2021

Гончаров Дмитро “Морська Академія” 3

«Яськи» 01.08.2021

Грабован Олексій “Міжлимання” 3

ФК «Березівка» 31.07.2021

Дейкун Максим “Зоря” 3

«ім.В.З.Тура-2» 31.07.2021

Златов Юрій “Зоря” 3

«ім.В.З.Тура-2» 31.07.2021

Коношук Олексій ФК “Березівка” 3

«Міжлимання» 31.07.2021

Стоянов Сергій “Зоря” 3

До рішення КДК

Хаверов Артем “Морська Академія” 3

«Яськи» 01.08.2021

Морозов Олександр “Імперія Холоду” 4  
Оніщенко Роман “Дністровець-Затока” 4  
Ахраров Олександр “Автогород” 3  
Бичок Петро “Вікторія” 3  
Горбовськйи Андрій “Автогород” 3  
Ділан Вуанту “Морська Академія” 3  
Дімоглов Дмитро “ім. В.З.Тура-2” 3  
Денисенко Владислав “Морська Академія” 3  
Мухамад Соро “Морська Академія” 3  
Тимченко Олександр “Автогород” 3  
Шмулій Вячеслав “Яськи” 3  
Щур Артем “Темп” 3  
Армашел Даніїл “ім. В.З.Тура-2” 2  
Бурдейний Євген “Імперія Холоду” 2  
Бурмістренко Іван “Дністровець-Затока” 2  
Вєтрогон Станіслав “ім. В.З.Тура-2” 2  
Веселов Андрій “ім. В.З.Тура-2” 2  
Влаєв Сергій “Зоря” 2  
Грінюк Віталій “Гленкорн” 2  
Деде Станіслав “Буджак” 2  
Делієргієв Олександр “Темп” 2  
Желєв Олександр ФК “Березино” 2  
Жосан Андрій “Автогород” 2  
Звягін ОЛег “Яськи” 2  
Згура Микита “Олімп” 2  
Златов Андрій “Зоря” 2  
Златов Максим “Зоря” 2  
Златов Сергій “Зоря” 2  
Калінін Микита ФК “Березино” 2  
Катеринчук Олег “Морська Академія” 2  
Колосовський Павло “Дністровець-Затока” 2  
Кузьмаков Олександр ФК “Березівка” 2  
Маняка Олег “Олімп” 2  
Петров Олексій “Зоря” 2  
Подгородецький Максим “Темп” 2  
Попов Микита ФК “Березино” 2  
Попов Пилип ФК “Березино” 2  
Рибачок Артем “Олімп” 2  
Сільчук Михайло “Імперія Холоду” 2  
Секрієру Мартьян “ім. В.З.Тура-2” 2  
Судай Віталій “Вікторія” 2  
Тарагонський Олександр “Олімп” 2  
Тарасенко Владислав “Яськи” 2  
Тріфан Денис “Яськи” 2  
Цопа Сергій “Імперія Холоду” 2  
Чич Едуард “Гленкорн” 2  
Чумаченко Віктор “Олімп” 2  
Шевченко Денис “Гленкорн” 2  
Єлькін Федор “Буджак” 1  
Іванов Костянтин “Буджак” 1  
Іванченко Віталій “Олімп” 1  
Ісаєв Микола “ім. В.З.Тура-2” 1  
Авдєєнко Сергій “Яськи” 1  
Баркар Олександр “Імперія Холоду” 1  
Бельмач Євген “Вікторія” 1  
Белятинський Артем “Морська Академія” 1  
Богатий Петро “Імперія Холоду” 1  
Болтнєв Віталій “Дністровець-Затока” 1  
Бондаренко Олексій “Міжлимання” 1  
Бондрачук Андрій “Автогород” 1  
Борисьонок Даниїл “Темп” 1  
Буковський Данило “Гленкорн” 1  
Буряк Микита “ім. В.З.Тура-2” 1  
Вєлєв Олександр “Буджак” 1  
Василіогло Вячеслав “Морська Академія” 1  
Влаєв Семен “Зоря” 1  
Георгіца Анатолій “Міжлимання” 1  
Герасимов Денис ФК “Березино” 1  
Горбаченко Дмитро “Автогород” 1  
Горченко Олег “Зоря” 1  
Гофман Ігор “Вікторія” 1  
Гречко Олександр ФК “Березівка” 1  
Гузенко Віталій “Дністровець-Затока” 1  
Дімітров Іван “Буджак” 1  
Дімітров Олег “Буджак” 1  
Дехтяренко Денис “Гленкорн” 1  
Димитрієв Денис “Буджак” 1  
Димитренко Віктор “Дністровець-Затока” 1  
Добвня Олексій “Імперія Холоду” 1  
Добровський Владислав ФК “Березино” 1  
Долгошея Олександр “Яськи” 1  
Драгаєв Максим “Яськи” 1  
Дубчак Артем “Дністровець-Затока” 1  
Думбрава Максим “Імперія Холоду” 1  
Завозненко Олександр ФК “Березино” 1  
Зелений Віталій “ім. В.З.Тура-2” 1  
Корженко Руслан “Імперія Холоду” 1  
Краштапук Григорій “Буджак” 1  
Круковський Ілля “Дністровець-Затока” 1  
Кулік Володимир “Морська Академія” 1  
Кульбачук В’ячесоав “Буджак” 1  
Лівкоєв Костянтин “Буджак” 1  
Лавренчук Іван “Олімп” 1  
Лавриненко Олександр “Дністровець-Затока” 1  
Левченко Максим “Темп” 1  
Лунгул Іван “Імперія Холоду” 1  
Лупашко Юрій ФК “Березівка” 1  
Мільчев Михайло ФК “Березино” 1  
Матвійчук Володимир “Автогород” 1  
Молога Данило “ім. В.З.Тура-2” 1  
Молодий Назарій “Морська Академія” 1  
Мурашко Олег “Темп” 1  
Ніколаєв Максим “Яськи” 1  
Огороднюк Іван “Гленкорн” 1  
Пінакі Артем “Міжлимання” 1  
Піньковський Костянтин “Темп” 1  
Панков Ілля “Автогород” 1  
Перекитний Дмитро “Яськи” 1  
Побережник Дмитро “Гленкорн” 1  
Попов Максим “Яськи” 1  
Попов Олександр “Олімп” 1  
Процюк Володимир “Вікторія” 1  
Ричаго Олександр “Темп” 1  
Романенко Андрій “Автогород” 1  
Романюк Владислав “Яськи” 1  
Сєдой Данило “ім. В.З.Тура-2” 1  
Савінський Владислав “Вікторія” 1  
Сакара Максим “Зоря” 1  
Салабай Олександр “Темп” 1  
Самісько Євген ФК “Березино” 1  
Самарін Дмитро “Буджак” 1  
Сантрапинських Євген ФК “Березино” 1  
Соловйов Віталій “Автогород” 1  
Станкевич Сергій “Морська Академія” 1  
Тимченко Євген “Імперія Холоду” 1  
Тропанець Олександр “Зоря” 1  
Тропанець Павел “Зоря” 1  
Трощ Артур ФК “Березівка” 1  
Ульяновський Назар “Вікторія” 1  
Учитель Андрій “Автогород” 1  
Фелендюк Микола “ім. В.З.Тура-2” 1  
Французан Сергій “Імперія Холоду” 1  
Фурсенко Віталій “Дністровець-Затока” 1  
Хрущ Олег “Темп” 1  
Царук Олексій “Темп” 1  
Цибанов Володимир “Вікторія” 1  
Чалий Михайло “Автогород” 1  
Чергуца Максим “Дністровець-Затока” 1  
Чумак Андрій ФК “Березино” 1  
Шармонов Данило “Морська Академія” 1  
Шишкин Євгеній “ім. В.З.Тура-2” 1  
Шурман Олександр “Міжлимання” 1