Дискваліфікація

Футболісти, які отримали попередження та вилучення (оновлено 14.07)

Гравець Команда ЖК Дискваліфікований на гру з:
Сирошенко Володимир СК “Ізмаїл” 1

«Чорноморськ» 14.08.2021

Мельничук Михайло “Кулевча” 2

До рішення КДК

Стоянов Павло “Кулевча” 2

До рішення КДК

Оніщенко Роман “Затока” 3

«Чорноморськ» 07.08.2021

Петрик Олексій ФК “Дунай-Моряк” 3

«ім.В.З.Тура» 07.08.2021

Болтнєв Віталій “Затока” 4  
Показацький Дмитро “Чорноморськ” 3  
Скулинець Микола “Кулевча” 3  
Костов Микола “Кулевча” 2  
Єрмак Олег ім. В.З.Тура 2  
Іваненко Денис СК “Ізмаїл” 2  
Антонов Владислав “Затока” 2  
Бондар Владислав “Чорноморськ” 2  
Гриневич Олександр “Чорноморськ” 2  
Данильченко Ілля “Чорноморськ” 2  
Марков Олексій “Кулевча” 2  
Тонєв Олександр ФСК “Хаджибей” 2  
Тьян Віктор СК “Ізмаїл” 2  
Фурсенко Віталій “Затока” 2  
Шевченко Сергій ФК “Дунай-Моряк” 2  
Штенніков Максим ФК “Дунай-Моряк” 2  
Янцеловський Дмитро “Чорноморськ” 2  
Іванов Руслан СК “Ізмаїл” 1  
Андріца Артем ФСК “Хаджибей” 1  
Бабіч Игор “Чорноморськ” 1  
Базан Віталій ім. В.З.Тура 1  
Байрамов Микита СК “Ізмаїл” 1  
Банков Андрій СК “Ізмаїл” 1  
Барбус Олександр ФСК “Хаджибей” 1  
Барсуков Сергій ім. В.З.Тура 1  
Веселов Андрій ім. В.З.Тура 1  
Войніков Ілля “Кулевча” 1  
Гавенчук Євген ФСК “Хаджибей” 1  
Гаргалик Вячеслав ФК “Дунай-Моряк” 1  
Головацький Георгій “Чорноморськ” 1  
Данильченко Олександр “Чорноморськ” 1  
Димов Михайло “Кулевча” 1  
Доков Олександр СК “Ізмаїл” 1  
Донкоглов Віктор ім. В.З.Тура 1  
Дудка Олександр ФСК “Хаджибей” 1  
Жеребкін Віталій ФСК “Хаджибей” 1  
Зелений Віталій ім. В.З.Тура 1  
Златов Микола ім. В.З.Тура 1  
Кічук Артем ім. В.З.Тура 1  
Шибаєв Андрей “Чорноморськ” 1  
Клименко Андрій ФК “Дунай-Моряк” 1  
Коваленко Віталій “Кулевча” 1  
Круковський Ілля “Затока” 1  
Лагола Дмитро “Чорноморськ” 1  
Лозинський Сергій “Затока” 1  
Майдан Руслан ФСК “Хаджибей” 1  
Маковейчук Дмитро ФСК “Хаджибей” 1  
Малентьєв Михайло ФК “Дунай-Моряк” 1  
Марков Сергій “Кулевча” 1  
Мацюк Руслан “Затока” 1  
Моторний Олексій “Затока” 1  
Осипенко Євген ФСК “Хаджибей” 1  
Пидлетейчук Олег ім. В.З.Тура 1  
Портареску Валентин СК “Ізмаїл” 1  
Примаков Ілля “Чорноморськ” 1  
Райлян Сергій СК “Ізмаїл” 1  
Русєв Сергій СК “Ізмаїл” 1  
Савелій Сергій СК “Ізмаїл” 1  
Сербін Валентин ФСК “Хаджибей” 1  
Супряга Едуард “Кулевча” 1  
Філіпчук Володимир ФСК “Хаджибей” 1  
Форонов Денис ФК “Дунай-Моряк” 1  
Хлань Тарас “Чорноморськ” 1  
Цуркан Владислав “Затока” 1  
Шелест Богдан ФК “Дунай-Моряк” 1  
Шихалєєв Едуард “Чорноморськ” 1