В Одесі завершився міський етап змагань «Пліч-о-пліч»

В місті Одесі завершився ІІІ (міський) етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч» серед учнів закладів загальної середньої освіти.

У змаганнях взяли участь учні трьох вікових категорій:
▪️ 1–4 класи
▪️ 5–9 класи
▪️ 9–11 класи

Загалом у турнірі було задіяно 59 закладів освіти міста Одеси, що свідчить про високий рівень зацікавленості та розвитку масового футболу серед школярів.

За підсумками змагань переможцями стали:

▪️ серед 1–4 класів —
Одеський ліцей № 67 Одеської міської ради

▪️ серед 5–9 класів —
Одеський ліцей № 73 Одеської міської ради

▪️ серед 9–11 класів —
Одеський ліцей «Лідер» Одеської міської ради

Переможці міського етапу отримали право представляти Одесу на обласному рівні.

Вже 20, 21 та 22 квітня відбудеться обласний етап змагань, де найкращі шкільні команди області змагатимуться за вихід до наступного етапу Всеукраїнського турніру.

image