Українські студенти стали призерами чемпіонату Європи з футболу серед закладів вищої освіти, який проходив у польській Лодзі 21—27 липня.

Чоловіча збірна Державного торговельно-економічного університету (Київ) у півфіналі обіграла команду іспанського університету ім. Раймунда Луллія з Барселони. Основний час завершився з рахунком 1:1, а в серії 11-метрових сильнішими виявилися кияни — 5:4. У фіналі українці змагалися з представниками румунського університету з Тімішоари й поступилися по пенальті — 7:8 (основний час — 0:0).

Жіноча збірна Уманського державного педагогічного університету ім. П. Г. Тичини в півфіналі здолала команду португальського університету з Коїмбри, чинного чемпіона Європи серед студенток. Основний час завершився з рахунком 1:1, а в серії пенальті перемогли наші дівчата — 3:2. У фіналі українки поступилися представницям французького університету з Бордо — 1:4, тож здобули срібні медалі.

Учасники фіналів отримали право представляти Європу на наступному чемпіонаті світу серед ЗВО, який має відбутися 2023 року в Китаї. Відзначимо, що Україна вперше буде представлена двома командами.

З сайту УАФ

1