21 липня 2022 року в австрійському Відні відбувся футбольний матч пам’яті керівника Дитячо-юнацького футбольного клубу «Атлетик» з міста Одеса – Олександра Шишкова.

Така подія відбулась за ініціативи Григорія Бібергала та ДЮФК «Атлетик», завдяки добрій взаємодії Української асоціації футболу і Австрійського футбольного союзу.

Українські діти, які через війну, зараз знаходяться за межами України в різних країнах Європи, змогли зібратися для вшанування пам’яті футбольної людини. Велику організаційну допомогу надала арбітриня УЄФА та представниця Австрійського футбольного союзу Сара Телек.

Під час церемонії відкриття, до присутніх звернувся член виконкому ООФА Григорій Бібергал. Він зазначив що люди живі, поки їх пам’ятають і цей матч, як прояв того, що життя завжди перемагає, адже тут зібрались молоді футболісти, вихованці ДЮФК «Атлетик» та ФК «Брацлав» – майбутнє України! Перед виконанням гімну України, всі вшанували пам’ять Олександра Валерійовича Шишкова хвилиною мовчання.

Сам матч пройшов у гарній змагальній атмосфері. І в цьому матчі рахунок не був головним. Головне наші діти зіграли у свою любиму гру та згадали Олександра Шишкова – людину, яка майже все своє життя присвятила футболу!

Нагадаємо, Олександр Валерійович Шишков загинув 01.07.2022 року, внаслідок російського ракетного обстрілу селища міського типу Сергіївка, Білгород-Дністровського району, Одеської області.

1