УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ, ІНСТИТУТ ФУТБОЛУ УАФ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ, ЗА ІНІЦІАТИВИ «ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЛІГИ УКРАЇНИ» ПРОВЕЛИ НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР НА ТЕМУ: “ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ ТА ЗМАГАНЬ З ФУТБОЛУ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВОГО СТАНУ”.

Всеукраїнський семінар було проведено онлайн з 30 травня по 8 червня 2022 року для декількох груп, складених з представників футбольних клубів та організацій, тренерів, фахівців і батьків футболістів.

Серед слухачів були і представники дитячих клубів та шкіл Одещини. Від Одеської обласної футбольної асоціації в навчальному семінарі взяв участь голова Науково-методичного комітету Сергій Галюза.

Заняття були за різними напрямами – особливості підготовки до проведення занять, психологічна підтримка учасників тренувального процесу, захист дітей у футболі за нормативами УЄФА та УАФ, надання першої домедичної допомоги, поводження з небезпечними знахідками та особливості методичної складової занять футболом під час воєнного стану. Слухачі отримували навчальний матеріал та виконували домашні завдання, працюючи в міні-групах.

За підсумками навчального семінару було напрацьовано багато методичного матеріалу та всі учасники отримали сертифікати від організаторів.

1