Черговий матч збірної України в Лізі націй проти Вірменії — це шанс для наших хлопців проявити себе й довести світові свою жагу до перемоги. Символічно, що домашню зустріч їм доведеться зіграти на Муніципальному стадіоні ЛКС міста Лодзь. Упевнені, що в Польщі вони отримають гідну підтримку.

Завдяки тому, що на стадіоні буде присутня велетенська футболка збірної з фото, зібраними в межах флешмобу Stronger Together UA, наші футболісти матимуть змогу бачити й тих своїх фанатів, що не будуть присутні фізично.

Поєдинок групи В1 Ліги націй-2022/2023 Україна — Вірменія розпочнеться 11 червня о 16.00 за київським часом.

VBET Ukraine, Українська асоціація футболу та TicketsBox продовжують збір коштів від продажу віртуальних квитків на матчі збірної.

Кошти будуть перераховані на фандрейзингову платформу UNITED24, яка є частиною глобальної ініціативи Президента України. Вони будуть скеровані на один з основних напрямів ініціативи — відбудову України. Це, зокрема, відновлення інфраструктури міст, будівництво мостів, доріг, водоканалів, шкіл, дитячих садків тощо.

Як долучитися

Придбай віртуальний квиток (або навіть декілька) та отримай ексклюзивні бонуси від партнерів збірної України. Квитки коштують від 300 до 5 000 гривень. Залежно від категорії квитка, заохочення будуть різними.

Важливо: віртуальний квиток не дає можливості відвідати матч.

Придбати віртуальні квитки та ознайомитися з усіма їхніми категоріями й бонусами можна за посиланням.

Разом сильніші!

З сайту УАФ

1