Гуманітарний футбольний турнір пройшов у Нью-Йорку (США)

З ініціативи Асоціації ветеранів спорту (Нью-Йорк, США), Президентом якої вже багато років є наш співвітчизник, одесит, спортивний журналіст та громадський діяч Едвард Лучін та за підтримки футбольної академії «Bridgeview Soccer Academy» (Президент Олег Сарумов), спортивного комплексу «MatchPoint» (Ніно Мухатасов) та «United Champions Soccer League» (Стив Розовські) у Брукліні (Нью-Йорк, США) пройшов футбольний гуманітарний турнір на підтримку України, яка бореться за свою незалежність та територіальну цілісність проти агресії росії.

Перед початком турніру було зіграно гімни України та США, до учасників та гостей звернувся член виконкому Одеської обласної футбольної асоціації, громадський діяч Григорій Бібергал, який у своєму слові від імені Української асоціації футболу подякував усім організаторам та учасникам цього турніру за підтримку України та її народу в цей важкий час.

Президент Асоціації ветеранів спорту Едвард Лучин у своєму виступі наголосив на важливості підтримки України та її народу у боротьбі за свою незалежність. Не важливо, хто переможе на футбольному полі сьогодні, важливо, що ми пліч-о-пліч з Україною та її народом у їх боротьбі за свою свободу.

А згодом був футбол! Команди “Карпати” (Йонкерс), “Kings Bay YMHA”, “MatchPoint” та “Bridgeview” розіграли медалі та кубки турніру.

Під час турніру відбувся матч дитячих команд тренера Бориса Крайтмана – нашого співвітчизника з Одеси.

Перше місце і головний Кубок турніру, присвячений пам’яті легенди одеського та українського футболу Матвію Леонтійовичу Черкаському, завоювала команда «Kings Bay YMHA».

Усі команди – учасниці Турніру отримали кубки та медалі, але головне, що учасники та гості цього гуманітарного турніру зібрали кошти для двох гуманітарних фондів України, які були перераховані для потреб України.

Дякуємо Едварду Лучіну за надану інформацію та фотографії про турнір для офіційного сайту ООФА.

1