В Одесі відбувся футбольний матч на підтримку Збройних Сил України. Ветерани Чорноморця зустрічалися зі збірною командою Національної гвардії України “Південь”.
Перед початком матчу Гімн України заспівав Андрій Харламов, і до присутніх звернулись почесні гості – керівництво НГУ Південного округу, легенди футболу та представники ООФА. Також від Української асоціації футболу військовим передали футбольну форму та м‘ячі з автографами ветеранів Одеського футболу.
В складі моряків грали такі відомі ветерани футболу, як Косирін, Полтавець, Гецко, брати Згура, Гай, Телесненко, Руденко, Мусолітін, Гайдаржи, Ткаченко, Шуховцев, Козаченко, брати Пархоменко, Заярний, Доценко, Діденко. Також, на матчі було присутньо багато легенд футболу, це Альтман, Роменський, Лещук, Тищенко, Нікіфоров, які прийшли подякувати захисникам України та підтримати їх у важкій і дуже важливій справі.
В підсумку команди зіграли 1:1. За Чорноморець супер гол красень провів Анатолій Діденко на 42 хвилині. Нацгвардія “билася” на футбольному полі відчайдушно. Не можна навіть казати, що матч був виставковим. Обидві команди грали на повну. В другому таймі зрівняв рахунок Владлен Чебанюк ударом в ближній кут.