УАФ і національна збірна підтримали ініціативу Президента України Володимира Зеленського — платформу зі збору коштів United24, що об’єднує весь цивілізований світ навколо відновлення нашої країни.

Фото прес-служби УАФ

У межах цієї підтримки головна команда України вийде на контрольні матчі в особливих футболках, які будуть виготовлені в обмеженій кількості. Кошти, зібрані за ці поєдинки, а також за продаж футболок, будуть перераховані програмі U24.

Головними складовими нового дизайну форми є напис United for Ukraine та шеврон із графікою платформи U24. Крім того, з ініціативи президента УАФ, члена Виконкому УЄФА Андрія Павелка до дизайну форми додали два оригінальні елементи. Перший — це унікальне зображення мапи України з кордонами у вигляді прапорів країн, які підтримують нашу державу у війні проти російських окупантів. Це на знак шани й подяки закордонним партнерам за їхню допомогу. Другий елемент — номери гравців, які зображені у вигляді назв українських населених пунктів, які захищали й продовжують захищати справжні герої й які вже знає весь світ.

Першими форму побачили діти з Києва, Харкова, Краматорська, Запоріжжя, Волновахи, Попасної та інших героїчних міст, яким її презентували президент УАФ Андрій Павелко, перші віце-президенти Анатолій Демяненко, Олег Протасов, Вадим Костюченко і голова Закарпатської асоціації футболу Іван Дуран.

Національна команда України виступатиме в цій унікальній формі лише в матчах в межах підготовки до плей-офф відбору ЧС-2022. Після цього частина футболок буде передана кожному з населених пунктів, які згадані на формі, для місцевих музеїв. Інша частина лімітованої партії буде виставлена на аукціон, а зібрані кошти — передані платформі United24 на відновлення України.

11 травня на стадіоні «Боруссія Парк» у Менхенгладбаху національна збірна України проведе свій перший матч 2022 року — контрольний поєдинок у межах підготовки до плей-офф відбору чемпіонату світу-2022 та Ліги націй УЄФА-2022/2023.

Спаринг української команди з клубом німецької бундесліги «Боруссія» (Менхенгладбах) розпочнеться о 21.45 за київським часом (20.45 CET).

З сайту УАФ 

1