В Ужгороді, у приміщенні стадіону «Авангард», під головуванням президента Української асоціації футболу Андрія Павелка відбулася нарада Координаційного центру УАФ.

Фото прес-служби УАФ

В обговоренні поточної діяльності центру, окрім голови, узяли участь перші віце-президенти УАФ Анатолій Демяненко, Олег Протасов, Вадим Костюченко, виконавчий директор УПЛ Євген Дикий, голова Закарпатської асоціації футболу Іван Дуран, голова Луганської обласної асоціації футболу Ігор Шопін, представники національних збірних та керівники підрозділів УАФ.

Учасники наради обговорили план підготовки національної збірної до проведення тренувального збору, організацію виїзду юнацької збірної U-17 для участі в еліт-раунді відбору Євро-2022 в Італії, питання організації й проведення зборів та проведення перенесених матчів молодіжної збірної України в межах відбору Євро-2023 та стан справ і можливості для підтримки професійної форми арбітрами УАФ.

Також на нараді обговорювалася координація співпраці Координаційного центру УАФ з УЄФА, ФІФА та національними асоціаціями в питаннях організації й логістики доставки гуманітарної допомоги, яка надходить в Україну. Окремою темою в цій частині стали питання евакуації дітей із зони бойових дій та їхнього розміщення на футбольних базах у західних областях України з можливістю подальшого розміщення у футбольних кемпінгах, які організовують закордонні партнери УАФ для дітей з України. Крім того, учасники наради заслухали інформацію про стан справ та діяльність обласних асоціацій футболу, на базі яких працюють регіональні координаційні центри та гуманітарні хаби.

З сайту УАФ

1