В одеському Музеї футболу відбулась зустріч президента Української асоціації футболу Андрія Павелка, співголови Комітету професіонального футболу УАФ Игорь Беланов з легендарними ветеранами футболу, представниками Одеської обласної футбольної асоціації та представниками ФК “Чорноморець”.

На зустрічі Ігор Шуховцев, Валерій Поркуян, Юрій Роменський, Олексій Гай, Іван Гецко та інші поспілкуватись з Андрієм Павелком, який поділився планами щодо розвитку футболу після нашої перемоги. Обговорили життя футбольної Одещини в умовах воєнного стану і питання роботи місцевого хабу УАФ, в координації якого беруть активну участь член виконкому ООФА Григорій Бібергал і перший заступник голови ООФА Dima Bibergal.

Президент УАФ, голова Координаційного центру УАФ Андрій Павелко вдячний ФК Черноморец в особі Бориса Кауфмана за допомогу клубу в роботі гуманітарного центру УАФ в Одесі!

Одеський центр працює у тісній зв’язці з хабами УАФ в Ужгороді, Львові, Києві, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі та Миколаєві. І допомагатиме з евакуацією маленьких футболістів, організацією необхідних речей і продуктів харчування для тимчасових переселенців, наших військових і медиків, які піклуються про поранених.

Слава Героям! Слава Україні!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

1