Інформаційно-аналітична система Української асоціації футболу (далі – База) працює задля впорядкування організаційних, статистичних, аналітичних питань українського футболу. Всім відомо, що змагання Прем’єр-ліги України, Першої та Другої ліг України, Асоціації аматорського футболу України, Асоціації футзалу України, Дитячо-юнацької футбольної ліги України проводяться ТІЛЬКИ за умови реєстрації клубів та футболістів в Базі.

Станом на сьогодні, будь який заклад футболу – ФК, ДЮФК, ДЮСШ, СДЮШОР тощо (далі – Клуб) має можливість отримати права доступу до Бази. Після проходження верифікації, з’являється можливість реєструвати футболістів та закріпляти їх за своїм Клубом. Футболісти після реєстрації в Базі – отримують FIFA ID.

Реєстрація Клубу в Базі, реєстрація футболістів в Базі та закріплення футболістів за Клубом в Базі – все це дає можливість на отримання компенсації за підготовку юних футболістів, отримання платежів солідарності, допомагає вибудовувати сучасну та юридично правильну систему переходів з клубу в клуб, піднімає рівень організації в проведенні змагань, допомагає уникнути ганебного явища “підстав”.

Закликаємо всі Клуби Одеської області отримати доступ до Бази та працювати у легальний і прозорий спосіб!

Пропонуємо всім суб’єктам футболу Одещини ознайомитися з порядком доступу і роботи в Базі. Вашій увазі Презентація “КРОК ЗА КРОКОМ” щодо процедури реєстрації власних вихованців та відео від Валерія Бахура (керівника аналітичного відділу УАФ) про роботу в Клубному Кабінеті.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ Крок за Кроком ⇒

Відео Валерія Бахура

 

Одеська обласна футбольна асоціація звертає увагу на те, що незабаром ВСІ змагання з футболу і футзалу в Одеській області будуть проводитися з використанням Бази!

За довідками з питань роботи з Базою можете звертатися до ООФА:

Електронна адреса [email protected]

Телефон +38 066 177 12 32

1