24 січня 2022 року у столичному Будинку футболу відбулося відкриття фінальних змагань Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» за 2020 та 2021 роки.

Найкращий урок футболу: УАФ ушанувала переможців регіональних конкурсів

Перший віце-президент УАФ Олег Протасов, член комісії УЄФА з масового футболу, заступник голови Комітету масового футболу УАФ Олександр Каденко, заступник директора Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Сафонов та начальник Управління фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Євген Петрушевський відзначили українських учителів, які стали фіналістами конкурсів у 2020—2021 роках, а також тих, які стали найкращими у своїх регіонах, але не зуміли потрапити до фіналу.

Переможцем конкурсу-2020 в Одеській області  став Гуцан Роман Юрійович, школа № 69 м. Одеса. Однак, нажаль, одесит не потрапив до всеукраїнського фіналу.

Фінали Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» за 2020 та 2021 роки відбудуться 25-28 січня 2022 року на базі столичної Скандинавської гімназії. До речі, в складі жюрі фінального етапу є представниця Одещини, міста Южного, Світлана Вишня, яка наразі є чинним абсолютним переможцем цього конкурсу у 2019 році!

Делегація з Одещини: Сергій Галюза, Світлана Вишня, Світлана Оніщук, Роман Гуцан.

Відеосюжет про цей захід на YouTube-каналі УАФ

 

1