19 січня 2022 року в Музеї футболу на проспекті Небесної сотні відбулось вручення тренерських “С” ліцензій Української асоціації футболу.

У свято Водохрещення в Одесі не тільки купаються у морі. В Музеї футболу тренери, які пройшли короткостроковий курс підвищення кваліфікації за Програмою С-ліцензія УАФ, отримали оновлені ліцензії. Перед урочистим врученням ліцензій, до тренерів звернулись: легендарний Віктор Зубков, господар Музею Еммануїл Ганєв, керівник прес-служби ФК «Чорноморець» Денис Цикановський та відповідальний за навчання в Одеській обласній футбольній асоціації Сергій Галюза.

Окрім побажання тренерам успішної роботи та продовження саморозвитку у професії, пролунали думки щодо важливості у процесі виховання підростаючого покоління саме прикладу людей різних часів, які підняли одеський футбол на високий рівень. І про таких легендарних фахівців футболу можна дізнатися саме в Музеї. Але також дуже важливий фактор наочного прикладу, діючих професійних футболістів нашого головного клубу – «Чорноморця»! І саме місцевих вихованців, завжди із захопленням підтримують одесити на трибунах стадіону «Чорноморець».

Одеська обласна футбольна асоціація вітає тренерів з отриманням ліцензій! Бажає тренерам та їх вихованцям досягати найвищих цілей! А нашій головній команді – успішної реалізації запланованої мети!

До речі, це вже четверта група тренерів, які пройшли навчання в Одесі та подовжили термін дії своїх С-ліцензій ще на три роки. Починаючи з 2018 року, щороку в Одеській обласній футбольній асоціації, у листопаді-грудні, збирається група для навчання за Програмою С-ліцензія УАФ (подовження терміну дії).

Відеосюжет ТК “ODESSA LIVE” про вручення ліцензій

1