Шановні читачі офіційного сайту Громадської спілки “Одеська обласна футбольна асоціація”, ми продовжуємо інформувати про роботу у 2021 році.

З першою частиною звіту можете ознайомитися ТУТ⇒

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко подає приклад соціальної відповідальності – Українська асоціація футболу постійно надає посильну допомогу ветеранам футболу, ветеранам операції об’єднаних сил, підтримує проведення футбольних змагань для учасників бойових дій та продовжує опікуватися дітьми з родин переселенців. А з настанням карантинних обмежень, з 2020 року, було започатковано челендж з допомоги літнім людям.

Одеська обласна футбольна асоціація завжди пам’ятає про соціальну відповідальність і приділяє цьому питанню велику увагу!

Футбол військовослужбовців

У 2021 році на Одещині за участі Одеської обласної футбольної асоціації було організовано та проведено на високому рівні футбольні заходи для військовослужбовців.

З 17 по 23 лютого 2021 року в Одесі відбулися Чемпіонат Сухопутних військ Збройних Сил України з футзалу, серед команд оперативних командувань та Чемпіонат Сухопутних військ Збройних Сил України з футзалу, серед команд вищих військових навчальних закладів.

В червні 2021 року, в місті Одеса відбувся турнір з міні-футболу на Кубок командувача Військово-Морських Сил ЗС України. В турнірі взяли участь 10 команд.

11-12 серпня 2021 року в Спорткомплексі “Портовик” м. Ізмаїл, відбулись змагання з футзалу серед команд бригад Національної гвардії України.

24 серпня 2021 року на стадіоні «Чорноморець» у місті Одеса відбувся Великий фінал Кубку захисників України, до 30-річчя відновлення Незалежності України.

Товариський футбольний матч присвячений 30-річчю Збройних сил України між командами «Збірна ветеранів Чорноморця» та «Збірна бригади морської піхоти» відбувся 3 грудня 2021 року, на одеському стадіоні «Чорноморець».

Соціальна відповідальність

Одеська обласна футбольна асоціація завжди шукає можливості надання допомоги або підтримки для представників футбольної спільноти. Так, для допомоги юному футболісту, який бореться з важкою хворобою, асоціацією було організовано зустріч з представниками ЗМІ та відомими представниками футболу. Також на сайті кілька разів було оголошено про збір коштів персонально для футбольних фахівців (наприклад для Віктора Росколодько та іншим).

Батько Максима Олексій, Максим Молодьков, Юрій Роменський на зустрічі в одеському Музеї футболу, 27.05.2021 р.

2 листопада 2021 року Григорій Бібергал, член Виконкому Одеської обласної футбольної асоціації, відвідав дитячий будинок, де передав дітям сиротам футбольну форму та м’ячі від футбольної асоціації і Асоціації ветеранів спорту та її президента Едуарда Лучіна.

Допомога ветеранам футболу

Керівництвом Одеської обласної футбольної асоціації у 2021 році було продовжено надання допомоги, ветеранам футболу, в рамках Челенджу «Допоможи другу — подолай ризик розповсюдження коронавірусу». Було складено графік відвідування ветеранів футболу Одещини. На постійній основі, фахівці обласної асоціації збирали пакунки з харчовими продуктами і ліками та робили об’їзд ветеранів футболу. На нашому сайті, ми звітували про такі зустрічі з ветеранами футболу. Декілька матеріалів Вашій увазі ТУТ, ТУТ, ТУТ і ТУТ.

Матеріальну допомогу на проведення лікування від родини Бібергал отримували протягом 2021 року ветерани футболу. Зокрема Валерій Москвичев потребував коштовної операції для відновлення зору. Слова подяки від Валерія можете побачити ТУТ.

На превеликий жаль, у 2021 році футбольна спільнота зазнала непоправних втрат. Пішли з життя представники Одеської області –  Володимир Нечаєв, Матвій Черкаський, Валентин Бліндер, Володимир Іваненко, Йосип Бронз, Валерій Москвичев… Земля пухом та вічна пам’ять!

Коли приходить біда до представника футбольної спільноти – Одеська обласна футбольна асоціація це майданчик для об’єднання зусиль тих, хто бажає допомогти!

Ми закликаємо всіх небайдужих приєднуватися до надання допомоги нашим заслуженим ветеранам футболу! Разом ми зможемо більше! Свою фінансову допомогу ви можете перерахувати на рахунок ООФА або Благодійного фонду «Одеський фонд футболу» задля реалізації статутних цілей з позначкою у призначенні платежу – «безповоротна фінансова допомога ветеранам футболу Одещини».

Реквізити Громадської спілки “Одеська обласна футбольна асоціація”:
Код ЄДРПОУ 41875695
Р/р UA 91 328209 00000 2600 8010 0507 77
ПАТ АБ “Південний”, МФО 328209

Реквізити Благодійного Фонду «Одеський фонд футболу»
Код ЄДРПОУ 42309540
Р/р UA 29 307123 00000 2600 2010 6220 19
ПАТ «БАНК ВОСТОК», м. Дніпро

Далі буде…

 

1