Одеська обласна футбольна асоціація вітає дитячу команду ДЮСШ №11 “Чорноморець” міста Одеса та тренера Миколу Скоріщенка з перемогою у Всеукраїнському турнірі “Кубок Єднання”-2021!

Інформуємо про те, що в Луцьку з 24 по 26 вересня відбулись Фінальні ігри “Кубку Єднання”. В Луцьку зібрались переможці обласних змагань зі всієї України. Дитячий турнір проведено до 10-річчя заснування Благодійного фонду “Тільки разом”.

Одесити виграли Групу Е, потім подолали суперників у матчі 1/4 фіналу та у Півфіналі! На путі до Фіналу одесити обіграли представників Тернопільської, Харківської, Полтавської, Житомирської областей! У Фінальному матчі одесити зустрілись з командою КДЮСШ “Барса” з Сумської області. Основний час не виявив переможця, а серію пенальті краще виконали наші гравці!

Підтримати команду ДЮСШ №11, переможців обласного етапу, до Луцька їздили відомі представники з Одещини – Олександр Урбанський, Андрій Котляр та інші.

За підсумками змагань організаторами було визначено найкращих за амплуа. Так Найкращим воротарем “Кубку Єднання” став одесит Тимофій Процько, а Найкращим гравцем також представник ДЮСШ №11 – Костянтин Скоріщенко!

Вся участь у фінальних змаганнях – проїзд, харчування, проживання – для дитячих команд була безкоштовна! Учасники отримали багато подарунків, а переможці ще й головний приз турніру – сертифікат на безкоштовні тренувальні збори в Буковелі! Також організатори змагань забезпечать для команди-переможця, безкоштовне відвідування футбольного матчу Ліги Чемпіонів між “Шахтарем” та “Інтером” на НСК “Олімпійський” в Києві!

Нагадаємо що обласна асоціація взяла участь в організації і проведенні обласного етапу змагань, який відбувся 11 вересня на одеському стадіоні “Спартак”.

 

 

1