С 14 по 16 липня у місті Вінниця в чудовому отелі Reikartz проходив семінар СSP-команд. Це один із напрямків проекту «Відкриті уроки футболу» який об’єднує зусилля педагогів, тренерів, соціальних робітників та представників поліції для досягнення однієї спільної мети: допомога дітям.

Семінар був направлений на створення локальних SCP-команд та побудування іх мережі в Україні шляхом об’єднання зусиль школи, поліції та спорту для вирішення гострих питань, пов’язаних з дітьми.

SCP – команда – це добровільне об’єднання тренерів, шкільних вчителів, психологів, поліцейських, волонтерів та батьків, які об’єдналися, щоб допомогти дітям громади організувати змістовне дозвілля, попередити вчинення ними протиправних вчинків, допомогти подолати тимчасові проблеми, пов’язані із комунікацією і інтеграцією (діти-переселенці).

Семінар складався з вступної частини та чотирьох модулів :

  1. Права дитини: суспільство, громада, спорт.
  2. Реалізація поліцією підходу Спорт+Школа+Поліція в SCP – команді.
  3. Робота SCP – команди з превенції правопорушень – психологічні аспекти.
  4. Робота SCP – команди з кейсом дитини (практична частина).

Одеська область була представлена учасниками проекту «Відкриті уроки футболу»

  • Степанюк Юрій – координатор проекту в Одеській області
  • Коцур Ірина – поліцейський ювенальної превенції
  • Маковейчук Ольга – психолог
  • Токарський Дмитро – тренер
  • Солоденко Тетяна – тренер

Протягом 3 днів учасники команди мали можливість слухати лекції представників Всеукраїнської фундації «Захист прав дітей»  Євгенії Павлової, Олексія Лазаренка та брати участь у практичних заняттях для того, щоб потім застосувати досвід у роботі в місцевій громаді.

1