Збірна України з пляжного футболу програла у своєму третьому поєдинку на Кубку Незалежності, але стала переможцем турніру.

Після перемог над Туреччиною (8:3) та Оманом (3:1) сьогодні у завершальному матчі Кубку Незалежності-2021 підопічні Миколи Костенка зустрічалися з командою Об’єднаних Арабських Еміратів.

Поєдинок склався для синьо-жовтих невдало. Уже в першому періоді у ворота Віталія Сидоренка влетіли два м’ячі. У другій 12-хвилинці наші суперники змусили капітулювати українського голкіпера ще двічі.

У третьому періоді Микола Костенко змінив воротаря на п’ятого польового гравця, й Олександр Корнійчук та Андрій Пашко протягом двох хвилин скоротили відставання українців. Після цього команди обмінялися забитими м’ячами, а далі Ярослав Заворотний зменшив перевагу суперника до мінімуму, а Олег Зборовський перевів гру в овертайм — 5:5.

У підсумку справа дійшла до серії пенальті, в якій сильнішими виявилися ОАЕ — 4:3. Але, незважаючи на це, збірна України, набравши шість очок, стала переможцем Кубку Незалежності-2021.

Після завершення поєдинку на майданчику «Гідропарк-Арени» відбулася урочиста церемонія нагородження призерів турніру, в якій узяв участь віце-президент та генеральний секретар УАФ Юрій Запісоцький. Він, зокрема, сказав: «Незважаючи на дещо прикрий для нашої команди сьогоднішній результат, загалом ми — переможці. Класний турнір вийшов насправді, треба віддати належне організаторам.

Ми зі свого боку намагалися йому сприяти й брали в цьому активну участь. Але все ж ідейним натхненником змагань був Сергій Харченко. Подяка Beach Soccer Worldwide та «Місту спорта». Класна організація, хороше представництво на турнірі!

Я вважаю за потрібне й надалі проводити такі турніри, надто що в нас зростає кількість арен для пляжного футболу, і ми будемо продовжувати над цим працювати та залучати такі змагання».

Кубок Незалежності-2021

25.07.2021

ОАЕ — Україна — 5:5, по пенальті — 4:3

Голи: Алі (6), Валід (10, 21, з пенальті), Рашид (16), Аль-Каабі (31) — Корнійчук (25), Пашко (27, 31, з пенальті), Заворотний (32), Зборовський (34).

Україна: Сидоренко, Неруш, А. Борсук, Сіренко, Зборовський, Шитник, Корнійчук, Пашко, Заворотний, Медвідь.

На 21-й хвилині вилучений А. Борсук (Україна).

Туреччина — Оман — 0:7