Завершився сезон 2020-2021 років в Дитячо-юнацькій футбольній лізі України. Продовжуємо інформувати про участь у всеукраїнських змаганнях представників Одещини.

Перша ліга

Одещину представляли одразу 7 клубів – ДЮФК «Атлетик», ДЮСШ-9-Атлетик, ФК «Отрада», СК «Пальмира», ДЮФК «Чорноморець» – всі Одеса, ДЮСШ м. Ізмаїл, ФСК «Іллічівець» м. Чорноморськ.

Змагання у Першій лізі відбувалися у двох вікових категоріях U-17 та U-15. Учасників було розподілено на 8 груп по 8-10 команд. Змагання проходили у Два етапи – груповий та фінальний етапи. Всі клуби Одещини потрапили до групи №6.

—————————————————————————————————

«Пальмира» у клубному заліку посіла перше місце в своїй групі та виборола право підвищення в класі – у наступному сезоні будуть виступати у Вищій лізі!

U-17 СК «Пальміра» виборола 1 місце в групі №6. В стикових матчах була сильнішою за «Аякс-Металург» м. Запоріжжя. За підсумками фінальних матчів посіла 4-тє місце у Першій лізі.

U-15 СК «Пальміра» виборола 1 місце в групі №6. В стикових матчах вибила СДЮСШОР «Металург» м. Запоріжжя та в фінальних матчах завоювала «БРОНЗУ» Першої ліги ДЮФЛ України! Вітаємо клуб і тренерів Сергія Зайкова та Анатолія Мацанського з медалями Чемпіонату України!

ДЮФК «Атлетик» у клубному заліку посів друге місце в своїй групі. Але через обставини також отримали право підвищитися у класі! Тому у наступному сезоні будуть виступати у Вищій лізі ДЮФЛУ!

U-17 ДЮФК «Атлетик» в групі №6 посіли 2-ге місце.

U-15 ДЮФК «Атлетик» в групі №6 посіли 2-ге місце.

ДЮСШ-9-«Атлетик» у клубному заліку посів третє місце в своїй групі!

U-17 ДЮСШ-9-Атлетик в групі №6 посіли 3-те місце.

U-15 ДЮСШ-9-Атлетик в групі №6 посіли 5-те місце.

ФК «Отрада» у клубному заліку посіла четверте місце в своїй групі.

U-17 ФК «Отрада» в групі №6 посіли 6-те місце.

U-15 ФК «Отрада» в групі №6 посіли 3-те місце.

ДЮФК «Чорноморець» у клубному заліку посів шосте місце в своїй групі.

U-17 ДЮФК «Чорноморець» в групі №6 посіли 5-те місце.

U-15 ДЮФК «Чорноморець» в групі №6 посіли 7-ме місце.

ДЮСШ м. Ізмаїл у клубному заліку посів восьме місце в своїй групі.

U-17 ДЮСШ м. Ізмаїл в групі №6 посіли 7-ме місце.

U-15 ДЮСШ м. Ізмаїл в групі №6 посіли 6-те місце.

ФСК «Іллічівець» м. Чорноморськ у клубному заліку посів останнє десяте місце в своїй групі.

U-17 ФСК «Іллічівець» в групі №6 посіли 10-те місце.

U-15 ФСК «Іллічівець» в групі №6 посіли 10-те місце.