Завершився сезон 2020-2021 років в Дитячо-юнацькій футбольній лізі України. Надаємо інформацію щодо участі у всеукраїнських змаганнях представників Одещини.

У новоствореної Еліт-лізі, де грали найкращі команди нашої країни (у вікових категоріях U-17, U-16, U-15, U-14), взяли участь два одеських дитячих клуба, це СДЮШОР “Чорноморець” та ДЮСШ №11 “Чорноморець”. Змагання в Еліт-лізі було проведено в два етапи. Після першого групового етапу, де команди були розбиті на чотири групи по шість команд, найкращі за клубним заліком пройшли до дивізіону А1 та А2, і з’ясовували хто ж потрапить через стикові до фінальних матчів. Всі інші потрапили до дивізіону Б1 та Б2, де останні клуби вилітають з Еліт-ліги. Другий етап це стикові матчі та Фінальний турнір.

СДЮШОР “Чорноморець” одразу потрапив у групу №2 (групу “смерті”) до грандів українського дитячого футболу “Динамо”, “Шахтар”, ДВУФК Дніпро, УФК-Металл Харків. За підсумками матчів в групі №2 клубного заліку потрапив до дивізіону Б2.
U-17 СДЮШОР “Чорноморець” посів 5-те місце як у групі №2 так і у дивізіоні Б2.

U-16 СДЮШОР “Чорноморець” посів 5-те місце у групі №2, та став 2-м у дивізіоні Б2.

U-15 СДЮШОР “Чорноморець” посів 5-те місце у групі №2 та 4-те у дивізіоні Б2.

U-14 СДЮШОР “Чорноморець” посів 6-те місце у групі №2 та 3-те у дивізіоні Б2.

——————————————————————————————————

ДЮСШ №11 “Чорноморець” виступав у групі №3, де показав кращі результати та за підсумками групових матчів потрапив до дивізіону А1 і боровся за фінали у стикових матчах.
U-17 ДЮСШ №11 “Чорноморець” виграв і групу №3 так і дивізіон А1! Нажаль не вдалося пройти “Динамо” у стикових матчах.

U-16 ДЮСШ №11 “Чорноморець” посів 3-те місце у групі №3, та став 3-м у дивізіоні А1. У стикових матчах не впорався з ДВУФК Дніпро.

U-15 ДЮСШ №11 “Чорноморець” посів 3-те місце у групі №3, та став 3-м у дивізіоні А1. В стикових матчах програв “Шахтарю” право грати у півфіналі.

U-14 ДЮСШ №11 “Чорноморець” посів 3-те місце у групі №3, та став 3-м у дивізіоні А1. Знов у стикових матчах “Динамо” стало стіною, на шляху до півфіналу.

Дивиться підсумки Вищої ліги ДЮФЛУ»

Дивиться підсумки Першої ліги ДЮФЛУ»

1