Президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко поділився своїми враженнями після повернення збірної України на батьківщину з Євро-2020, де команда досягла небувалого успіху — пробилася до чвертьфіналу турніру.

«Ми, більш ніж 40 мільйонів громадян нашої держави й мільйони земляків із Румунії, Нідерландів, Великої Британії, Італії, а також Португалії, Сербії, Люксембургу, Литви та багатьох інших країн по всьому світу, разом пройшли цей незабутній шлях від першого матчу відбору Євро-2020 проти чинного чемпіона континенту, збірної Португалії, до фінального свистка в поєдинку 1/4 фіналу турніру.

Протягом цих майже двох років ми були одним цілим, а наші синьо-жовті серця билися в одному ритмі зі збірною, в єдиному звучанні з вічними оберегами нашої держави — «Слава Україні!», «Героям слава!». І ми залишаємося одним цілим! Тому що всі ми є частинкою єдиної й неподільної України! Із Кримом, Донецьком, Луганськом, моїм рідним Дніпром, Львовом, Ужгородом, Києвом, Одесою й усіма нашими містами й селами. Як на мапі нової форми збірної, яка стала найпопулярнішою на цьому чемпіонаті Європи.

Дякуємо за Євро-2020! Нові перемоги попереду! Дякуємо за незабутні емоції!» — сказав Андрій Павелко.

З сайту УАФ

1