Дівоча Збірна команда Одеської області з футболу зіграла в Чемпіонаті України 2005-2006 р.н. перший тур, який пройшов в Одесі 14 червня на базі “Отрада”.

Збірну Одеської області представляли футболістки СДЮШОР Чорноморця, Арцизької ДЮСШ, Татарбунарської ДЮСШ, Тарутіно, ФК Балкани, ДЮСШ №11 м.Одеси, Маяківська ДЮСШ. Гра з Херсоном виявилась нелегка 2 тайми по 40 хв. під сонцем, проте це не завадило команді показати себе і впевнено перемогти з рахунком 5:1. Автори голів: хет-трик оформила Олександра Янева (СДЮШОР Чорноморець), яку визнали кращим гравцем збірної. По голу відмітились Довбуш Олександра (ДЮСШ №11 м.Одеса), Попивчак Анастасія (Маяківська ДЮСШ). Слід відзначити відмінну гру воротаря Поваляєвой Олени (Арцизька ДЮСШ), яка протягом гри не давала можливості суперницям взяти ворота. Єдиний гол був забитий у наші ворота з 11-ти метрового удару, що був призначений у першому таймі.

Вітаємо дівочу Збірну команду Одеської області з перемогою у першому турі. Готували футболісток тренери Макарова Оксана і Мігов Віталій.
Участь забезпечила Одеська обласна футбольна асоціація.