В Одесі, в Музеї футболу, відбулась зустріч представників футбольної асоціації з юним футболістом, який зараз в біді. Максим потребує допомоги задля боротьби з важкою хворобою.

Батько Максима Олексій, Максим Молодьков, Юрій Роменський на зустрічі в одеському Музеї футболу, 27.05.2021 р.

Футбольна спільнота відреагувала на заклик Федерації футболу міста Ізмаїл та батьків юного футболіста. Максим Молодьков вже 10 років займається футболом, має здобутки у цьому виді спорту. На прохання члена виконкому Одеської обласної футбольної асоціації Григорія Бібергала, для підтримки юного футболіста Національна збірна України підготувала подарунки – форма та м’яч з підписами наших збірників та головного тренера Андрія Шевченка! Також Українська асоціація забезпечить відвідування матчу національної збірної, коли тільки зможе Максим зробити цю подорож. Обласна асоціація подарувала футбольні м’ячі для команди Максима та зробила такий захід задля об’єднання зусиль всіх тих, хто бажає долучитися до доброї справи!

Допомогти можна за реквізитами:
Приват банк, мама Молодькова Ірина – 4149 4991 42161627
Банк Південний, тато Молодьков Олексій – 5353 0500 2482 1875

Окрема подяка представникам засобів масової інформації за привернення уваги до важливої події – ТК “Футбол”, ТК “Одеса Лайв”, Українській службі інформації та іншим.

Сюжет ТК “ФУТБОЛ” ⇒

Сюжет ТК “Одеса Лайв” ⇒

Інформація на сайті УСІ – ТУТ↵

1