Соціальний проект «Відкриті уроки футболу» крокує стадіонами країни, 25 травня він завітав до Одеської області. Цього сезону фестиваль гостинно приймав красень стадіон в селищі Усатово. Формат проведення цього року був дещо змінений, задля дотримання протиепідемічних умов. Близько 100 дітей з 5 загальноосвітніх шкіл громади завітали на свято футболу та спорту.

З привітальним словом до гостей заходу звернувся Голова Усатівської сільської ради Маковейчук Юрій Іванович. З офіціальних гостей також був присутній член виконкому Одеської обласної футбольної асоціації, екс-президент ФК «Чорноморець» Григорій Бібергал. Після оголошення про відкриття фестивалю, діти провели обов’язкову руханку для розігріву і перейшли на місця основних вправ.

10 волонтерів проекту: вчителі, тренери з футболу, соціальні психологи, представники поліції грали разом з дітьми, і навіть самі на декілька годин перетворилися на дорослих дітей. Всі маленькі учасники фестивалю отримали на пам’ять футболки с символікою проекту, медалі і грамоти за участь, та багато позитивних емоцій та вражень.

В нашій області це вже 11-й подібний фестиваль, який щорічно реалізує Українська асоціація футболу за підтримки партнерів.

 

1