Відбулося онлайн-засідання оперативного штабу Тернополя, під час якого було обговорено стан захворюваності на COVID-19 та питання карантинних обмежень, у тому числі під час фінального матчу Кубку України сезону-2020/2021.

Заслухавши інформацію лікарів-епідеміологів й інших учасників штабу та на підставі вимог Постанови КМУ від 09.12.2020 № 1236, було ухвалено рішення забезпечити обмежену кількість глядачів на поєдинку фіналу Кубку України, в якому візьмуть участь ФК «Динамо» (Київ) та ФК «Зоря» (Луганськ), а саме — не більше 20% від загальної кількості посадкових місць, передбачених для глядачів. Від даної кількості виділені квитки в рівних частинах командам-учасникам фінального матчу («Динамо» й «Зорі»).

Відповідні списки вболівальників клубів, які отримають квитки, уже передали оргкомітету УАФ. Щодо інших квитків, то їх буде розподілено відповідно до заявок від ветеранів футболу Тернопільщини, місцевих ДЮСШ, колективних членів Асоціації футболу Тернопільщини тощо, які надходили й продовжують надходити до Асоціації футболу Тернопільщини, а також онлайн і офлайн.

З сайту УАФ

1