Одеська обласна футбольна асоціація вітає з Днем народження легендарного фахівця футболу Віктора Захаровича Зубкова!

Віктор Захарович народився 2 травня 1943 року, Майстер спорту СРСР (1969) з футболу. Бронзовий призер у складі “Чорноморця”-1974! У 2017 році на Алеї футбольної слави ФК “Чорноморець” відкрито ЗІРКУ ВІКТОРА ЗУБКОВА!

Віктор Захарович, багато років служить його Величності Футболу! Починаючи з футболіста дитячих команд, аматорських та професійних клубів. Після завершення виступів, в якості футболіста, Віктор Захарович працював на різних посадах у футбольних клубах – тренера, старшого тренера, начальника команди, тренера з виховної роботи. Також Зубков має великий досвід роботи в федерації футболу – займається навчанням молодих тренерів. У різні роки займав посади голови тренерської ради, голови науково-методичного комітету обласної футбольної федерації/асоціації. Навіть зараз, Віктор Захарович, у своєму поважному віці показує приклад новому поколінню гарної фізичної форми! Він бере активну участь у ветеранських змаганнях та є постійним учасником всіх курсів навчань для футбольних тренерів і вчителів фізичної культури в Одеській обласній футбольній асоціації!

Вікторе Захаровичу, бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвих сил, нескінченного ентузіазму та приводів для щоденної посмішки!

 

1