Арцизькі футбольні тренери стали учасниками проекту UEFA Playmakers в Україні. Про це повідомляє офіційний сайт Арцизького міської ради.

Для того щоб зробити футбол цікавішим для дівчат, директор Арцизької ДЮСШ Віталій Мігов і вчитель фізичної культури Виноградівської школи Олексій Черкес пройшли навчання на спеціальних курсах УЄФА і стали тренерами проекту UEFA Playmakers в Україні.

Першими учасницями проекту від Одеської області стануть футболістки Арцизької школи №5 та Виноградівської школи.

Тренери розповідають, що програма Playmakers використовує інноваційний підхід – сторітеллінг ((storytelling) в перекладі з англійської – розповідання історій) – за участю героїв Діснея, щоб викликати у дівчат зацікавленість до регулярної фізичної активності та футболу.

“На відміну від традиційних футбольних програм, кожна з 10 вступних тренувань Playmakers базуватиметься на основі всіма улюблених диснеївських мультфільмів “Крижане серце” і “Суперсімейка”, – розповідають тренери.

Проект Playmakers спрямований на формування у дівчат впевненості в рухах, заохочення творчого мислення і легкого спілкування з друзями. За допомогою тематичного тренування в цікавій ігровій формі майбутніх спортсменок ознайомлять з основними футбольними правилами. Учасниці проекту оволодіють футбольними техніками за принципом «від простого до складного», а процес навчання буде проходити в тристоронньому співробітництві: тренер, дитина, батьки.

    

З сайту https://bessarabia.in.ua/

1