Шановні вболівальники футболу, які планують відвідати матчі ЄВРО-2020! Зібрали для вас інформацію щодо візиту в Угорщину та про повернення квитків. Інформація з сайту УАФ.

УЄФА інформує, що вболівальникам, які мають бажання відвідати матчі своєї збірної на Євро-2020 за межами держави, варто розуміти всі складнощі через обмеження, що постійно змінюються.

Вони будуть зобов’язані дотримуватися всіх обмежень і вимог при перетинанні кордонів (включаючи карантин), що діятимуть на момент поїздки. У дев’яти країнах-господарях Євро-2020 не передбачається якихось преференцій для володарів квитків.

Лише три країни планують послабити обмеження й вимоги при перетинанні кордонів: Росія (Санкт-Петербург), Азербайджан (Баку) та Угорщина (Будапешт). У цих країнах володарі квитків можуть отримати дозвіл на в’їзд та звільнення від карантину в межах спеціальних процедур.

Для українців важлива інформація, що вболівальникам, які приїдуть на матчі до Бухареста, буде дозволено не відбувати карантин, якщо вони нададуть нещодавно зроблений негативний тест на COVID-19 і перебуватимуть у країні не більше трьох днів. Нагадаємо, що саме в Бухаресті збірна України проведе два поєдинки групового раунду Євро-2020, проти Північної Македонії (17 червня) та Австрії (21 червня).

Євро-2020. Повідомлення УЄФА щодо володарів квитків на матчі фінального турніру

Євро-2020. Вісім міст підтвердили, що матчі турніру пройдуть із глядачами

Як повідомляє УЄФА, усі володарі квитків на матчі Євро-2020 отримають електронною поштою посилання на інформацію щодо транспортних обмежень і вимог до в’їзду до країн-господарів турніру.

Здати квитки й повернути їхню повну вартість можна на порталі квитків, який уже працює й закриється 22 квітня о 19.00 за київським часом. Якщо відбудеться заміна стадіону або він буде закритий для вболівальників, для володарів квитків передбачено спеціальну процедуру. Докладніше про це буде проінформовано найближчим часом.

Після того, як 22 квітня закінчиться термін здачі квитків, УЄФА визначить, чи перевищує кількість квитків на руках кількість дозволених місць на кожному матчі. Якщо так, то УЄФА анулює частину квитків за допомогою сліпого жеребкування, аби дотриматися встановлених місцевою владою правил. Для квитків, що купувалися через національні асоціації, будуть задіяні правила відповідних асоціацій та фан-клубів.

Про анулювання квитків уболівальників повідомлять у травні. Більш детально з квитковими нюансами Євро-2020 можна познайомитися за посиланням.

1