Програма УЄФА Playmakers у співпраці з Діснеєм, що реалізується в Україні Українською асоціацією футболу, — це унікальна можливість залучити велику кількість дівчат до гри з метою виховання життєво активних та фізично розвинених прихильниць футболу.

Ця захоплююча співпраця покликана надихнути п’яти-восьмирічних дівчаток, які ніколи раніше не грали у футбол, отримати перший досвід гри.

Навчені УЄФА українські тренери — Віктор Твардовський та Тетяна Джуман, спільно з координатором проєкту в Україні Євгенієм Столітенком, провели чотири захоплюючі дні, навчаючи дві групи викладачів проєкту з усіх регіонів України з використанням платформи Zoom.

І вже зовсім скоро програма, з дотриманням протиепідемічних заходів, стартує по всій Україні, крім регіонів, які знаходяться у червоній зоні — вони долучаться за першої нагоди.

Дякуємо всім викладачам, які долучилися до програми. Сподіваємося, наша співпраця буде успішною, і близько 1000 дівчат по всій Україні познайомляться з футболом за унікальною інноваційною методологією Playmakers.

Зараз триває набір дівчат у центрах. Щодо локацій у вашій області — переходьте на сторінку проєкту на сайті УАФ.

Будемо раді бачити дівчаток на наших заняттях!

Інформація з сайту УАФ

 

1