7 березня 2021 року в смт. Іванівка до Міжнародного жіночого дня було проведено змагання з футзалу серед дівчат. Організаторами змагань виступили голова Іванівської селищної ради Віктор Лобач разом з Громадською спілкою «Одеська обласна футбольна асоціація».

Змагання відбулися у двох вікових категоріях молодша група – 2007 рік народження та молодші, старша група 2004-2006 р.н.

У молодшій групі брали участь 3 команди, які і розподілили призові місця між собою. Переможцем змагань у молодшій групі стала команда «Мрія-2006», срібним призером стала команда «Лідер»(Ананьївський спорт-ліцей), бронзовими медалями була нагороджена команда «Бригантина» (с. Северинівка).

У старшій групі взяло участь 5 команд, які грали між собою по колу. Переможцем змагань стала «Бригантина» (с. Северинівка), яка виборола золоті медалі, срібними призерами стала «Мрія-2006» та третє місце посіла команда «Лідер» (Ананьївський спорт-ліцей). Дипломами за участь було нагороджено команди «Петрівка» (с. Петрівка) та «Вікторія» (с. Бузиново).

Також дівчата були відзначені індивідуальними нагородами:

Кращий воротар в молодшій групі – Маринич Анастасія, «Лідер» (Ананьївський спорт-ліцей);

Кращий захисник в молодшій групі – Спінул Тетяна, «Бригантина» (с. Северинівка);

Кращий воротар – Кришталь Анастасія, «Бригантина» (с. Северинівка);

Кращий гравець – Тихонова Катерина, «Бригантина» (с. Северинівка);

Кращий нападник – Деордиця Аліна, «Вікторія» (с. Бузиново);

Кращий захисник – Лунгул Олександра, «Мрія-2006»;

Кращий бомбардир – Барбул Марія, «Мрія-2006».

Нагородження призерів змагань та кращих в різних номінаціях провели голова Іванівської селищної ради Віктор Лобач та голова Комітету жіночого футболу ООФА Надія Похлєбіна.

Одеська обласна футбольна асоціація вітає дівчат зі святом та бажає успіхів в наступних змаганнях!

1