10 лютого 2021 року в Музей футболу на проспекті Небесної сотні, відбувся урочистий захід – вручення тренерських дипломів вчителям фізичної культури шкіл міста Одеса.

Навчання за Програмою D-диплом Української асоціації футболу (УАФ) проведено фахівцями Одеської обласної футбольної асоціації спільно (ООФА) з Одеською академією неперервної освіти в рамках Меморандуму щодо розвитку шкільного футболу міста Одеса між Одеською міською радою (ОМР) та ООФА. Для шкільних вчителів навчання було повністю безкоштовним, тепер вони зможуть відповідати в своїх школах за футбольні команди. Всього дипломи отримав 41 вчитель. Від УАФ кожний вчитель отримав у подарунок рюкзак з набором необхідних речей для проведення занять з футболу – футбольний м’яч, насос, маніжки, фішки та конуси. Кращі вчителі також отримали підручники “Фізичне виховання учнів 1-11 класів у процесі занять футболом”.

Серед почесних гостей на урочистому заході були присутні представники місцевої влади – заступник міського голови Павло Вугельман, начальник управління фізичної культури і спорту ОМР Руслан Пуздрач, представниця департаменту освіти і науки ОМР Ірина Язвінська; представники футбольної спільноти – національний куратор шкільного футболу УАФ, автор футбольного підручника Євген Столітенко, член виконкому ООФА Григорій Бібергал, засновник музею Еммануїл Ганєв, виконавчий директор ООФА Ігор Покаринін, відповідальний за навчання в ООФА Сергій Галюза.

На фото: Пуздрач, Бібергал, Вугельман, Ганєв, Галюза, Столітенко.

Нагадаємо, співпраця Одеської обласної футбольної асоціації з Одеською міською радою щодо розвитку шкільного футболу полягає в проведенні масових дитячих змагань з футболу “Одеська шкільна футбольна ліга”. Раніше вже було проведено “Кубок відкриття ОШФЛ” – дитячий футбольний одноденний турнір, задля привернення уваги громадськості на цей масштабний проект.

1