Сьогодні відбувся перший з серії вебінарів від фахівців УЄФА та УАФ, присвячених розвитку футболу в регіонах. Вебінар відбувся на платформі ZOOM.

До всіх учасників вебінару звернувся з привітальним словом президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко. Він зазначив важливість таких заходів, важливість координації зусиль з підвищення кількості тих, хто займається футболом на регулярній основі, покращення футбольної інфраструктури та взаємодії з органами місцевої влади і представниками бізнесу, збільшення кількості футбольних аматорських та дитячих клубів, залучення до занять футболом дівчат та жінок та подякував міжнародним партнерам за підтримку в реалізації таких масштабних завдань в Україні.

Потім, протягом двох з половиною годин спікери вебінару, а серед них представники УЄФА, УАФ та пілотних обласних асоціацій футболу, ділилися досвідом з реалізації проекту Grow.

Від Одеської області у вебінарі взяли участь представники Одеської обласної футбольної асоціації, аматорських та дитячих футбольних клубів, Одеського обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Одеської академії неперервної освіти.

Надалі, раз на місяць, протягом лютого – травня, буде проведено ще чотири вебінари УЄФА та УАФ з питань розвитку футболу в регіонах. Запрошуємо представників аматорських та дитячих клубів Одеської області взяти участь у таких заходах та отримати цікаві знання.

Пишіть на електронну пошту ООФА – [email protected]

1