На минулому тижні в Музеї футболу відбулось шанування жіночої футбольної команди “Мрія-2006” з міста Ананьїв, яка у вересні цього року увійшла в історію футболу – виборовши на полях Португалії Кубок Європейських чемпіонів з пляжного футболу!

Анрій Кунцевич, віце-президент Асоціації пляжного футболу України, привітав спортсменок і тренерів та подарував подарунки не тільки “Мрії-2006”, а також і господарю Музея футболу Еммануїлу Ганєву.

На шануванні були присутні зіркові гості – володар “Золотого м’яча” Ігор Беланов та володар Кубку УЄФА Олексій Гай.

Присутні подивились фільм про шлях команди до омріяного КУБКУ! Запрошені та футболістки поділилися враженнями, обговорили яскраві моменти перемоги.

На заході юним представницям “Мрії-2006”, які раніше стали “срібними” призерками Чемпіонату України з пляжного футболу, було вручено книжки “кандидатів в майстри спорту з пляжного футболу”. Вручала дівчатам спортивні звання начальник управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації Валентина Кольчак.

Член виконкому Одеської обласної футбольної асоціації Григорій Бібергал, від Української асоціації футболу вручив почесному президенту ФК “Мрія-2006” Олегу Гуцулу найвищу Відзнаку УАФ – медаль “За заслуги”!

Також Григорій Бібергал повідомив всім про те, що зібрані всі необхідні документи і подані до Міністерства молоді та спорту України для присвоєння чемпіонкам, звання “Майстрів спорту міжнародного класу з пляжного футболу”!

 

 

 

1