Українська асоціація електронного футболу анонсує відбір до лав національної збірної команди України в дисципліні Pro Evolution Soccer.

Нещодавно завершився PES Autumn Cup — перший офіційний турнір, організований УАЕФ на старті кіберфутбольного сезону-2020/2021. Але прихильникам електронного футболу не доведеться довго сумувати без віртуальних протистоянь, адже вже скоро кожен бажаючий зможе продемонструвати свої геймерські вміння та отримати шанс потрапити до збірної України з електронного футболу в PES 2021.

У листопаді пройдуть дві онлайн-кваліфікації, а у грудні відбудеться фінал, який і визначить склад нової національної команди, що візьме участь у кваліфікаційному турнірі чемпіонату Європи — UEFA eEURO 2021.

60 тис. грн — саме таким буде призовий фонд прийдешнього відбору від генерального партнера УАЕФ, EsportsBattle, який є найбільшою кіберфутбольною платформою в Україні.

За підсумками змагань до збірної України потраплять два найсильніші кіберфутболісти, які й розділять між собою призовий фонд від EsportsBattle.

Мрієш захищати кольори збірної України в наймасштабніших міжнародних змаганнях? Не зволікай — покажи, на що здатен!

З сайту УАФ

1