На стадіоні «Спартак» в Одесі, 14 жовтня, пройшов дитячий турнір під назвою «КУБОК-ВІДКРИТТЯ ОШФЛ». Цей захід визначив початок міських дитячих масових спортивних змагань та мав за мету, звернути увагу жителів Одеси до факту поєднання зусиль міської влади та футбольного суспільства задля реалізації масштабного проекту – «Одеська шкільна футбольна ліга»!

На урочистій церемонії були представники влади та футбольної спільноти. З привітальним словом до учасників звернувся заступник міського голови Павло Вугельман, а потім зробив перший символічний удар по м’ячу. Заслужені ветерани футболу (Семен Альтман, Віктор Зубков, Володимир Кірєєв, Олексій Гай) від Одеської обласної футбольної асоціації передали футбольні м’ячі учням закладів загальної середньої освіти різних районів міста Одеси. Всіх присутніх порадували своїми запальними виступами групи барабанщиць та черлідінгу.

Серед почесних гостей було багато людей з міської влади: Олена Буйневич, директор департаменту освіти і науки Одеської міської ради; Руслан Пуздрач, начальник управління з фізичної культури і спорту Одеської міської ради; Олександр Жильцов, директор департаменту внутрішньої політики Одеської міської ради; Олег Етнарович, голова депутатської комісії з питань освіти, спорту, культури і туризму; Марат Корольов, голова Приморської районної адміністрації Одеської міської ради; інші…

та з Одеської обласної футбольної асоціації: Еммануїл Ганєв, голова комітету взаємодії з громадськістю та ЗМІ; Сергій Галюза, голова науково-методичного комітету; Ігор Покаринін, виконавчий директор ООФА.

За «КУБОК-ВІДКРИТТЯ ОШФЛ» змагались 16 дитячих команд у двох вікових категоріях. У цей день було зіграно 32 футбольних матча, під пильним наглядом арбітрів ООФА. Одночасно ігри проходили на чотирьох майданчиках.

На стадіоні працювали розважальні зони для дітей та гостей – футбольний дартс, футбольний більярд, зона гри на Play Station тощо.

Діти отримали нагороди з рук легендарного футболіста, заслуженого майстра спорта, а зараз голови Комітету дитячо-юнацького футболу ООФА Олексія Гая (Володар Кубку УЄФА, 6-ти разовий Чемпіон України, 6-ти разовий Володар Кубку України).

Спеціальний репортаж про «КУБОК-ВІДКРИТТЯ ОШФЛ» ТРК «ГЛАС» ТУТ

Сюжет про «КУБОК-ВІДКРИТТЯ ОШФЛ» ТРК «ГРАД» з 3хв.25сек. ТУТ

Сюжет про «КУБОК-ВІДКРИТТЯ ОШФЛ» ТРК «Перший міський» ТУТ

«Гвоздь дня. Футбол попри ковід» сюжет про «КУБОК-ВІДКРИТТЯ ОШФЛ» на Медіа-Інформ ТУТ

1