Сьогодні, 30 вересня, в Одеській міській раді відбулось засідання щодо питання організації та проведення шкільних змагань з футболу. На засідання були запрошені представники департаменту освіти, управління фізичної культури і спорту, дитячих футбольних шкіл, обласної футбольної асоціації.

Засідання пройшло під головуванням заступника міського голови Павла Вугельмана, який звернувся до учасників з привітальною промовою та передав бачення міської влади щодо проведення шкільної футбольної ліги. Також до присутніх звернувся Олег Етнарович, голова депутатської комісії з питань освіти, спорту, культури і туризму.

Ініціативу міської влади щодо проведення футбольної ліги міста Одеси серед школярів, за прикладом баскетболу та регбі, було обговорено та підтримано всіма присутніми. Представники Одеської обласної футбольної асоціації (Олексій Гай, голова дитячо-юнацького комітету; Сергій Галюза, голова науково-методичного комітету; Еммануїл Ганєв, голова комітету взаємодії з громадськістю та ЗМІ) презентували спільний з міською владою проект дитячих змагань під назвою «Шкільна футбольна ліга Одеси».

За підсумками засідання було вирішено зробити робочу групу, яку очолить начальник управління фізичної культури і спорту Одеської міської ради Руслан Пуздрач, для ретельної підготовки цього дуже цікавого дитячого футбольного заходу.

1