23 вересня 2020 року в Музеї футболу на проспекті Небесної сотні відбулось Підсумкове заняття курсів навчання для тренерів масового футболу за Програмою Д-диплом Української асоціації футболу. Підсумкове заняття у вигляді опитування-співбесіди стало завершальним для слухачів, які проходять начання в Одеській обласній футбольній асоціації з 14 вересня.

Комісію для проведення Підсумкового опитування очолив Олександр Горобець (тренер СДЮШОР “Чорноморець” Одеса, А-диплом УЄФА), також у склад комісії увійшли найдосвідченіші футбольні фахівці – Семен Альтман та Віктор Зубков.

В Групі Д2 всі 24 слухача, які були допущені до Підсумкового опитування, впоралися із завданням. 13 з них отримали найвищу оцінку “А”.

Одеська обласна футбольна асоціація та всі слухачі курсів навчання, висловлюють подяку творцю Музея футболу, члену виконавчого комітету ООФА, голові Комітету взаємодії з громадськістю та ЗМІ – Еммануїлу Ганєву за зручні та комфортні умови для проведення занять! Також подяка керівництву футбольного клубу та СДЮШОР “Чорноморець” за взаємокорисну співпрацю.

ООФА вітає слухачів Групи Д2 з вдалим проходженням навчання, бажає не зупинятися й продовжувати отримувати знання на курсах С, В, А, Про-дипломів та бажає успіхів в роботі з дітьми!

Всі бажаючи навчатися в ООФА на тренерських курсах, можуть звертатися за контактним телефоном/Viber’ом +38 066 177 12 32 – Сергій Галюза, відповідальний за навчання тренерів в ООФА.

1