В День фізичної культури і спорту України, 12 вересня 2020 року, в Одесі на стадіоні “Динамо” відбувся урочистий захід, організований Управлінням фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації.

На фото: Йосип Бронз (ліворуч) отримує відзнаку обласної адміністрації з рук керівника апарату Одеської обласної державної адміністрації Дениса Мусієнко.

На заході зібрались спортсмени та тренери різних видів спорту, які представили різні спортивні клуби, товариства та федерації.
Керівництвом Одеської обласної ради, Одеської обласної державної адміністрації та Управлінням фізичної культури і спорту були відзначені спортсмени, тренери та фахівці спорту за високі досягнення та багаторічне служіння на благо розвитку спорту Одещини і України! Від футбольної спільноти почесні грамоти обласної адміністрації отримали футбольні фахівці та заслужені представники футболу: Йосип Бронз, Едуард Масловський, Віктор Зубков, Всеволод Мірошниченко!
Також грамоти управління фізичної культури і спорту ООДА з рук начальниці Валентини Кольчак, отримали дитячі футбольні тренери: Ігор Наконечний (ДЮФК “Таірово” смт. Таїрове), Віктор Голіков (СДЮШОР “Чорноморець” Одеса), Олег Лобанов (ДЮФК “Юність” Любашівка), Віктор Леонов (ДЮФК “Атлетик” Одеса)!
 
Юні футболісти з дитячих клубів “Портовік”, “Таїрово” та “Юніор-Спорт” всім присутнім показали свою майстерність. Та  для своїх клубів отримали новенькі футбольні м’ячі від Одеської обласної футбольної асоціації.
1