4 вересня 2020 року у Колоній залі Інституту фізичної культури, спорту та реабілітації Педагогічного національного університету ім. К.Д. Ушинського відбулась Конференція з питань розвитку фізичного виховання та спорту серед студентської молоді Одеської області. Організатором заходу виступила Одеська обласна філія Комітету фізичної культури та спорту Міністерства освіти і науки України.

На Конференції зібрались завідуючі кафедр фізичного виховання і керівники спортивних клубів закладів вищої освіти  ІІІ-ІV рівнів акредитації та представники федерацій, з різних видів спорту, а також почесні гості.

Олександр Тулунжи, начальник Одеської обласної філії Комітету, відзначив Подяками Комітету обласні федерації/асоціації, які взяли активну участь в організації та проведенні обласних студентських змагань.

Так, з рук начальника, Подяку для Одеської обласної футбольної асоціації, отримав Еманнуїл Ганєв, член Виконкому ООФА. Вже декілька останніх років ООФА надає підтримку у проведенні трьох обласних студентських змагань – футболу та футзалу серед чоловічих команд та футзалу, серед жіночих команд. ООФА бере на себе організаційну та документальну роботу, забезпечує суддівство та нагородний матеріал для проведення змагань.

На Конференції також розглянули питання роботи та проведення спортивно-масових заходів в умовах пандемії. До присутніх звернулися: Валентина Кольчак, начальник управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації; Ігор Пастернак, головний лікар Одеського обласного лікувально-фізкультурного диспансеру; Ольга Юшковська, доктор медичних наук, завідувачка кафедри спортивної медицини та лікувальної фізкультури Одеського національного медичного університету. Фахівці звернули увагу на обов’язкове дотримання всіма учасниками тренувального процесу та спортивних заходів усіх необхідних мір: скрінінгу, масочного режиму, дистанції. Було особливо зазначено що саме райони або міста Одеської області, які входитимуть до «червоної зони», муситимуть припинити всі тренування та спортивні заходи. А такого розвитку подій не бажає ніхто!

1