17 серпня в Запоріжжі стартувало навчання волонтерів соціального проекту УАФ «Відкриті уроки футболу», що допомагає дітям переселенців з Донбасу і Криму за підтримки Європейського Союзу.

«Хотів би привітати всіх вчителів, тренерів, шкільних психологів та поліцейських ювенальної превенції, що в такий складний час знайшли можливість приїхати для підвищення своєї майстерності в роботі з хлопчиками й дівчатками, що потребують найбільшої уваги. Також хотів би подякувати Представництву Європейського Союзу в Україні, який продовжує підтримувати наш важливий соціальний проект», — передав вітання учасникам семінарів перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко.

На 3 семінарах, що проходили в Запоріжжі з 17 по 23 серпня для представників Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Одеської та Київської областей волонтери проекту підготувалися до нового формату проведення заходів, адаптованого до всіх санітарних та протиепідемічних норм.

З 21 серпня в семінарі приймала участь група з Одеської області. Вчителя фізичної культури, соціальний психолог та представник ювенальної превенції з міста Южне. Учасники семінару провели дуже цікаві 3 дні, на протязі яких мали змогу перейняти досвід проведення фестивалів «Відкриті уроки футболу» у провідних інструкторів і викладачів, які як завжди були на висоті.

Учителі фізичної культури, дитячі тренери, шкільні психологи та поліцейські ювенальної превенції після проходження навчання підготують у регіонах своїх помічників — молодіжних лідерів, які є майбутніми волонтерами проекту.

Светлана Вишня, Гадельшин Едуард, Байтаз Олександр, Руденко Жана, Заболотний Юрій, Іванова Христина та Юрій Степанюк вже готові до проведення 10 ювілейного фестивалю у місті Южне, який пройде на високому рівні і порадує дітей нашої області.

1