Заступник голови Одеської обласної футбольної асоціації Дмитро Бібергал взяв участь у онлайн-нараді УФА.

Відбулася робоча нарада в режимі онлайн за участі президента Української асоціації футболу Андрія Павелка, першого віце-президента УАФ Олега Протасова та керівників регіональних асоціацій. Її учасники під час відеоконференції обмінялися думками щодо ключових питань поновлення футбольних змагань в Україні.

Нагадаємо, що невдовзі в Україні розпочинається черговий етап пом’якшення карантину, запровадженого у зв’язку з пандемією COVID-19. Цього дня також набуває чинності дозвіл на відновлення матчів УПЛ та можуть розпочатися змагання в регіонах, в яких знято відповідні обмеження.

Під час зустрічі Андрій Павелко привітав колег із поверненням футболу після карантину та водночас застеріг їх від нехтування засобами захисту від пандемії.

«Вдячний усім обласним асоціаціям та їхньому керівництву за відповідальне ставлення до дотримання вимог карантину та активну участь у підтримці медиків і ветеранів футболу, яким у цей складний час така допомога була необхідна в першу чергу. Щиро радію й вітаю вас із поверненням футболу в наше життя. Однак це лише перша перемога в боротьбі з COVID-19. Наша мета — організація в майбутньому матчів з уболівальниками, які зможуть насолоджуватися улюбленою грою на стадіонах. Для цього потрібен час та наші спільні зусилля, а також відповідальне ставлення до організації поєдинків на даному етапі. Ми повинні пам’ятати, що пандемія ще не закінчилася, і є серйозний ризик другої хвилі захворювань. Тому необхідно дослухатися до рекомендацій МОЗ і чітко дотримуватися затвердженого медичного протоколу», — зазначив президент УАФ.

Під час наради керівники обласних асоціацій ділилися з колегами інформацією про стан справ із COVID-19 у їхніх регіонах та підготовку до поновлення змагань там, де це буде можливо, із 30 травня. Також учасники зустрічі обговорили питання підготовки до XXIII Конгресу Української асоціації футболу.

З сайту УАФ.

1